Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

"Ad, soyad ve elektronik posta adresi bilgilerimi Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin sadece Jaguar Türkiye tarafından bana aylık gönderilecek olan Jaguar E-bülteni'nin iletişimi amacıyla kullanılmasını onayladığımı bildiririm."

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veritabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 80 80 no'lu İletişim Merkezi'mize iletebilirsiniz.
E-BÜLTEN KAYIT FORMU
Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerimin, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından bana aylık gönderilecek olan Jaguar E-bülteni iletişimi için kullanılacağını kabul ediyorum.


Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenmek, yanlış olan verilerinizin düzeltmek ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etmek için 0800 211 00 17'yi sabit hatlardan ücretsiz arayabilirsiniz.