Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya Jaguar Land Rover Limited, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 80 80 no'lu İletişim Merkezi'mize iletebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.
İlettğiniz bilgiler , size sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmak için kullanılacak olup, başka şirketler ile paylaşılmayacaktır. Detaylar için Gizlilik Politikaları sayfamızı inceleyin.
* İşaretli alanların doldurulması zorunludur.

1 KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
2 KULLANMAKTA OLDUĞUNUZ ARAÇ
3 İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ

Tercih Ettiğiniz İletişim Kanalları *

 
4 MESAJINIZ

 

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

 

SMS/MMS gönderilmesini istiyorum :
E-posta gönderilmesini istiyorum :
Telefon ile aranmak istiyorum :

 

Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Premium Kiralama A.Ş. ve yetkili satıcı/servis/ üreticileri X BMW AG Jaguar Land Rover tarafından Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilerek sunulması, müşteri/potansiyel müşteri kaydı oluşturulması, satış ve pazarlama faaliyetlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi, pazar araştırmalarının yapılması, ürün ve hizmetlere bağlılığının sağlanması ve/veya artırılmasına yönelik aktivite ve etkinliklerin planlanması ve icrası gibi amaçlarla işlenmesini ve bu kapsamda Borusan Holding A.Ş. ve direkt ve dolaylı iştirakleri başta olmak üzere; yurt içindeki ve yurt dışındaki iş ortaklarımızla, tedarikçilerimizle, lojistik firmalarıyla, broker şirketleriyle, etkinlik şirketleriyle, dijital ajanslarla, çağrı merkezi hizmet sunucularıyla, denetim şirketleriyle, bankalarla, sigorta şirketleriyle ve sair iş ortaklarımızla, iştiraklerimizle, dışarıdan hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını onaylıyorum.

Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
“Kabul Ediyorum” seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi, sizinle iletişime geçip tüm güncel kampanyalarımızdan haberdar olmanızı sağlarken “Kabul Etmiyorum” seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.


(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.