Google+
Skip primary navigation
Jag Style
23 OCAK 2016

BİR JAGUAR XE HİKAYESİ

Alüminyum mimarisi üzerinde geliştirilmiş yeni nesil Jaguar otomobillerin birinci örneği Jaguar XE, spor görünümlü fakat keskin çizgilere sahip bir sedan modeli. Bir Jaguar’ın anatomisini incelediğiniz zaman her seferinde ne kadar şaşırıyorsanız, XE’yi yakından tanımaya başladığınızda da aynı şekilde sadelikle, sportifliği ve şıklığı nasıl bir araya getirdiğine şaşıracaksınız.

Biz biraz mütevazı davranmaya çalışıyoruz fakat aslında gerçek, Jaguar XE’nin günümüzün en gelişmiş arabalarından biri olduğu.

Hollandalı Müzik Dehası ve XE’nin Buluşması
Armin Van Buuren, trance müzik dinleyenler tarafından bilinen ve sevilen bir isim. 38 yaşındaki Hollandalı DJ ve prodüktör bir dahi çünkü henüz 9 yaşındayken kendine bir bilgisayar programı yazdı. Eğitim hayatına hukuk alanında devam etti ve bir yandan da kendine, dünyanın en başarılı DJ’leriyle çalışabileceği bir stüdyo oluşturdu. Trance müzik dünyasında başarılı olan her ismin arkasında Armin Van Buuren ismini görebilirsiniz.

Armin Van Buuren’in XE İle Hayatının Tecrübesi
1 Temmuz 2015 günü, Armin Van Buuren, Jaguar XE ile buluştu ve hayatının tecrübesini yaşadı. Armin Van Buuren için, otomobilde en önemli unsur konfor. Jaguar, bu konuda oldukça tecrübeli ve koltuğuna oturduğunuz anda sizi gerçek dünyadan uzaklaştıran, içine çeken kusursuz bir konfor ile karşılıyor. Tüm Jaguar otomobillerde olduğu gibi, oturma pozisyonu alçak olan XE, spor otomobillere özgü iki tane analog kadran içeriyor. Kısaca, dışarıdan karizmatik bir sedan gibi görünen XE, içine girdiğiniz anda sizi eşsiz bir spor araba konforuyla karşılıyor.


Trance Müziğin Hafifliğinde XE

Trance müzik dinleyicilerinin de bildiği gibi, etkisi uzun süre gitmeyen, dansa, özgürlüğe ve güce dair birçok his barındıran elektronik şarkıların üzerinizdeki etkileri her zaman hafiftir. Jaguar, XE modelinde normalin üzerinde bir hafiflik ile mükemmel aerodinamiği tasarladı. Her türlü yol şartında, sportif ve kusursuz yol tutuşunu hafifliğine bağlayabileceğimiz XE, Armin Van Buuren’in mixer’ına dokunduğu ve müziğin hafifletici etkisini üzerinize bıraktığında yaşattıklarıyla eş duygular yaşamanızı sağlıyor. Sınıfının en hafif gövdesine sahip, sedan ve sportif çizgilerin bir araya geldiği XE, kendinizi bir DJ mixer’inin başında hissetmenizi sağlayacak. XE ile kendinizi müziğe bıraktığınızı hissedecek, hafifleyeceksiniz.