Google+
Skip primary navigation
Jag Style
30 NİSAN 2016

JAGUAR'DAN FÜTÜRİSTİK TEKNOLOJİK GELİŞMELER


Geleceğimiz bugünden şekillenir. Ancak bazı markalar bugünü aşarak geleceğe uzanır ve zamanının çok ötesine işaret eden tasarımlara imza atar. Açık bir görüş, yenilik aşkı ve ilerleme tutkusunun ateşlediği bu serüvende öne çıkmanın formülü ise ilham ve teknolojinin birleşiminde gizlidir. Tıpkı Jaguar otomobillerinde gördüğünüz gibi.

Sınır Tanımayan Ağ Yapısı
Jaguar ile sektörün en hızlı bağlantı teknolojisine sahip olursunuz. Haber/eğlence ve bağlantı teknolojisi ile ultra hızlı bir kullanım keyfi sunar çünkü premium InControl Touch Pro sistemi, güçlü dört çekirdekli işlemci ve katı hal diski ile 10,2 inçlik dokunmatik ekran etrafında geliştirilmiştir. Ara yüzü ve hızlı Wi-Fi erişim noktalarıyla yolda, arabada, teknolojide ve eğlencede hız ve konfor arayanları fazlasıyla tatmin ediyor.

Bütünleyici Bir Tasarım
F-PACE ile diğer Jaguar modellerinden ayrılan fakat Jaguar’ın ayrıcalıklı çizgisini devam ettiren bir tasarımla karşı karşıyasınız. 4731 mm uzunluğu ve 2874 mm'lik aks aralığı ile sağladığı geniş iç tasarımı, ferah bir atmosfer yaratırken ön çıkıntısıyla yaratmış olduğu fark, diğer Jaguar modellerinden hemen ayrışmasını sağlıyor. F-PACE spor otomobillerin en sade ve yenilikçi tasarımlarından birini sunuyor.

Kontrolü Size Bırakır
Jaguar Türkiye aracılığıyla Türkiye’deki sürücülerin de bir araya geldiği Jaguar F-TYPE, tutkularınızı dilediğiniz şekilde yönlendirmenize imkan tanıyor. Configurable Dynamics ile kişisel ayarlar yapabilir; otomatik şanzıman, direksiyon ve gaz kelebeği ayarlarını gerçekleştirebilir ve Jaguar üzerindeki hakimiyetinizi artırabilirsiniz.

Şık ve Yenilikçi Bir Güvenlik Sistemi
Giyilebilir teknoloji, otomobil dünyasında kendine Jaguar F-PACE ile karşılık buluyor. Entegre verici sayesinde otomobilinizi güvenle kilitlemenizi sağlayan bileklik, başka hiçbir otomobilde yaşayamayacağınız bir konfor sunuyor. Su geçirmez özelliğe sahip olması ise yaşam alışkanlıklarınızı değiştirmeden, günün her anında, ister denizde, ister havuzda isterseniz de kayak yapmaya gidiyor olun, rahatlıkla kolunuzda taşıyabilmenizi sağlıyor. Activity Key ile otomobilinizi güvenle kilitlemiş olursunuz.

Head Up Display (HUD)
Jaguar, askeri teknolojileri son kullanıcı ile buluşturuyor. Head-up Display, yani cam üzerine yansıtılan bilgiler, doğrudan görüş alanınız içerisine girer. Askeri teknolojinin bu yenilikçi özelliğini taşıyan Jaguar XE, her zaman öncü olmak isteyenlerin tercihi olarak öne çıkıyor.

Trafik İşareti Algılama
Siz yolunuza, Jaguar da trafik işaretlerine baksın. Trafik İşareti Algılama teknolojisi sayesinde tabelaları okuyabilen Jaguar XE, sizin görünmez co-pilotunuz, sadık bir yardımcınız haline gelir. Okuduklarını ön camınızda, Head-up Display üzerinde gösteren bu teknoloji sayesinde hız limitleri, trafik levhaları ve “sollama yapılmaz” gibi uyarılar bile her daim görüş alanınızda yer alır.