Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

RIDE AND DRIVE - MONTENEGRO

Jaguar F-PACE Ride and Drive

Dünyanın dört bir yanından otomotiv gazetecileri, Jaguar F-PACE’in ilk yol testi için Montenegro'da Jaguar ile buluştu. Gazeteciler, Avrupa’nın en zorlu ve en güzel manzaralı yollarında yüksek performanslı SUV’un sunduğu lüks, kalite ve sürüş dinamiklerini deneyimlediler.

İNGİLİZ DEHASININ ÖRNEKLERİ

JAGUAR F-PACE İLE YÜKSELTİLMİŞ PERFORMANS

Çevik yol tutuşu, gelişmiş teknolojisi ve sınıfının lideri bagaj hacmi ile Yeni Jaguar F-PACE fizik kanunlarına meydan okuyor.

Jaguar'ın en son filminde, Yeni Jaguar F-PACE'in çeşitli yüzeylerde becerilerini sergilediğine ve efsanevi Profesör Stephan Hawking'i etkilediğine şahit olduk. Jaguar'ın ilk performans SUV modelinin heyecan verici görünüm ve sürüş keyfini nasıl günlük kullanışlılık ile bir araya getirdiğini keşfedin.

OLAĞANÜSTÜ BİR OTOMOBİL,
OLAĞANÜSTÜ BİR DÜNYA REKORU.

YENİ JAGUAR F-PACE, DÜNYA REKORU KIRIYOR

Uluslararası akrobasi sürücüsü Terry Grant, heyecan verici ve yer çekimine meydan okuyan bir cesaret gösterisi sergileyerek Jaguar'ın üstün kullanışlı spor otomobili ile dünyanın en büyük 360 derece dönüşünü tamamladı ve yeni bir dünya rekoru kırdı. Bu inanılmaz akrobasi gösterisi Jaguar F-PACE'in saf spor otomobil genlerini gözler önüne sererken, simge haline gelen markamızın 80. yıl dönümüne de göz alıcı bir biçimde imzasını attı.