Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

DIŞ TASARIM

Güçlü, çevik görünüm ve sportif karakter, Jaguar F-PACE’e etkileyici bir yol duruşu kazandırır. Görsel açıdan ilhamını Jaguar F-TYPE'tan alan Jaguar F-PACE, spor otomobil genlerine sahip bir performans SUV modelidir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

DİNAMİK TASARIM

Jaguar F-PACE, şık ve heyecan verici otomobillerden oluşan bir ailenin en yeni üyesidir. Dinamik oranları, aerodinamik özellikleri zenginleştirir ve gücü artırmaya yardımcı olur. Otomobilin iddialı duruşunu tamamlayan etkili “damla” şekli, sivrilen tavan çizgisiyle öne çıkar.


Jaguar F-PACE Dış Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 3

GELİŞMİŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Aerodinamik performans, Jaguar F-PACE’in gövde tasarımının temel bir işlevidir ve Cd 0,34* gibi düşük değeriyle etkileyici bir sürtünme katsayısı sunar. Bu sayede Jaguar F‑PACE, gerçekten göründüğü kadar şıktır. Son derece gelişmiş aerodinamik özellikler, yakıt tüketimini, CO2 emisyonunu ve rüzgarın neden olduğu gürültüyü azaltır ve yüksek hızda dengeye ve sürücünün kendine olan güvenine katkıda bulunur.

*Motora bağlıdır.

Jaguar F-PACE Dış Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 4

SPOR JANTLAR

Jaguar F‑PACE hafif, aerodinamik açıdan verimli geniş çeşitlilikte 18 – 22 inç boyutunda alaşım jantlar sunar ve Jaguar F-PACE’in dinamik görünümünü tamamlar. Konfigüratörümüzü kullanarak jantlarınızı seçebilirsiniz.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur. Konfigüratörümüz ile kendi Jaguar F-PACE’inizi yaratın.


YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

MALİYET HESAPLAYICISI HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM