Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

SÜRÜŞ PERFORMANSI

Performans ve verimlilik sunan teknolojik açıdan gelişmiş motorlar ve çevik kullanım ile bir Jaguar F-PACE kullanmanın heyecanını keşfedin.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

PERFORMANS TEKNOLOJİSİ

Jaguar F-PACE, Jaguar’ın Hafif Alüminyum Mimarisi ve gelişmiş dinamik teknolojileriyle bir araya gelen motorlarının gücüyle hayata geçirildi. Tüm bu özellikler bir araya gelerek heyecan verici bir performans ve etkileyici verimlilik düzeyi sunar.


HER YÖNDEN GÜVENLİ

İster Arkadan İtişli (RWD)* ister Dört Çeker Jaguar F-PACE'i tercih ediyor olun, bu otomobil, her zaman bir Jaguar olduğunu hissettirir.

*Pazara bağlı olarak sunulur

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 5 Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 6

HAFİF ALÜMİNYUM MİMARİ

Jaguar F-PACE’in Hafif Alüminyum Mimarisi sert ve sağlamdır; düşük ağırlığı verimliliği artırırken, kullanım ve frenleme özelliğini geliştirir; ayrıca tüm yolcular için mükemmel bir koruma sağlar. Jaguar F‑PACE, sportif performans ve olağanüstü sürüşe yönelik neredeyse mükemmel düzeydeki 50:50* ağırlık dağılımıyla kendi en hafif otomobillerindendir.

*Modele ve motor tipine bağlıdır

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

INGENIUM MODEL AİLESİ

Ingenium, Jaguar Land Rover'ın zahmetsiz performans, kalite ve verimliliğe yönelik olarak tasarlanmış yeni motor ailesidir. İleri teknoloji ve tamamen alüminyum yapıya sahip Ingenium, etkileyici yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri sunar.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

INGENIUM BENZİNLİ

Jaguar F-PACE'in yeni 2,0 litre 4 silindirli 250BG Turbocharged Ingenium Benzinli motoru, olağanüstü seviyede güç ve tork sunar. Hafif tasarımı ve yaygın olarak kullanılan düşük sürtünmeli rulman yataklarıyla bu motorlar akıcı, yüksek verimlilikte bir performansa uygun şekilde üretilir.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

INGENIUM DİZEL

Ingenium teknolojisi, Jaguar F-PACE ürün yelpazesindeki üç dizel motoru destekler. Bu düşük sürtünmeli, tamamen alüminyumdan üretilen motorlar, düşük seviyede titreşim ve akıcı gündelik performans sağlamak için sert silindir bloğuna ve çift denge miline sahiptir. Tüm motorlar, Start/Stop teknolojisi* ve akıllı rejeneratif şarj özelliği ile donatılmıştır; özellikle şehir içi sürüş sırasında maksimum ekonomi sağlamak üzere aküyü şarj etmek için frenden kinetik enerji depolar.

*Pazara bağlıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

JAGUAR F-TYPE’TAN İLHAM ALINAN MOTORLAR

Jaguar F-PACE'in benzinli motorları, verimliliği artırırken, hızlı tepki ve güç sunar. Jaguar F-TYPE ile paylaşılan 3,0 litre V6 Supercharged Benzinli motor, hem 340bg, hem de 380bg versiyonlarıyla sunulur. Tamamen alüminyumdan üretilen bu motorlar, tüm devirlerde anında yüksek performans ve tork düzeyine ulaşır ve benzersiz bir sese sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

3,0 LİTRE V6 300BG TWIN TURBOCHARGED DİZEL

3,0 litre V6 300BG Twin Turbocharged Dizel motor, hassas ve verimli bir güç sağlar, etkileyici düzeyde 700Nm tork ve son derece hızlı tepki veren bir tahrik üretir. Verimli yanma ve daha az emisyon sağlayarak, yakıt beslemesini yönetmek üzere 2.000 barlık piezo common rail yakıt enjeksiyon sistemini içerir.

TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN

MOTOR ÇEŞİTLERİ

MOTOR:
Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 16

INGENIUM 2,0 LİTRE 4 SİLİNDİRLİ 163BG TURBOCHARGED DİZEL

Ingenium 2,0 litre 4 silindirli 163BG Turbocharged Dizel* hassas ve son derece verimlidir. Düşük seviyede akışa sahip direkt enjektörler, maksimum verimliliğe yönelik olarak, yanma odasına giren yakıt miktarını hassas şekilde kontrol eder. Akıllı, elektronik olarak kontrol edilen, adaptif motor soğutma yalnızca gerekli olduğunda devreye girerek yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu en aza indirir. Bu durum, sürüş keyfini sınırlandırmaz; motorun güçlü torku devir aralığının en düşük seviyesinden itibaren seri bir hızlanma için iyi bir performans sunar.

0-100 km/sa: 10,2 saniye (Düz RWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 4,9/4,8** l/100km (Düz RWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 129/126**g/km (Düz RWD)

*Motor pazara bağlı olarak sunulur.
**Değerler “Stil 1021” veya “Stil 1022” jantlar ve 235/65 R18 lastikler takılı otomobiller için geçerlidir

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 17

INGENIUM 2,0 LİTRE 4 SİLİNDİRLİ 180BG TURBOCHARGED DİZEL

Ingenium 2,0 litre 4 silindirli 180BG Turbocharged Dizel* etkileyici bir performans ve ekonomi sunar. Bu boyuttaki bir motor için yüksek seviyede tork sunar, ancak değişken geometrili turboşarj sayesinde elde edilen dengeyle verimlilikten ödün vermez. Bu motor, egzoz gazlarının değişen akışına uyum sağlayarak, tek tip, gelişmiş bir tepki ve olağanüstü bir güç sunmak için düşük hızlı torku en üst düzeye çıkarır ve gecikmeleri önler.

0-100km/sa: 8,5 saniye (Otomatik RWD); 8,7 saniye (Düz AWD); 8,7 saniye (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 5,1 l/100km (Otomatik RWD); 5,2 l/100km (Düz AWD); 5,3 l/100km (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 134g/km (Otomatik RWD); 134g/km (Düz AWD); 139g/km (Otomatik AWD)

*Motor pazara bağlı olarak sunulur.

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 18

INGENIUM 2,0 LİTRE 4 SİLİNDİRLİ 240BG TWIN TURBOCHARGED DİZEL

Ingenium 2,0 litre 4 silindirli 240BG Twin Turbocharged Dizel*, yüksek güç ve tork üretir. Seri sıralı twin turboşarj, sürekli bir hızlanma sunmak ve performansı en üst seviyeye çıkarmak üzere yüksek ve düşük basınçlı pistonları kullanır. Ingenium teknolojisi üzerine daha yüksek bir güç inşa edilir. Geliştirmeler arasında 1.800’den 2.200 bar’a çıkarılan daha yüksek basınçlı common rail yakıt sistemi ve geliştirilmiş yakıt enjektörü akış hızı bulunur.

0-100km/sa: 7,2 saniye (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 5,8 l/100km (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 153g/km (Otomatik AWD)

*Motor pazara bağlı olarak sunulur.

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 19

3,0 LİTRE V6 300BG TWIN TURBOCHARGED DİZEL

3,0 litre V6 300BG Twin Turbocharged Dizel* motor, olağanüstü bir güç, tork ve kullanılabilirlik sunar. Tüm motor devirlerinde kesintisiz, anında güç sağlayan ve öncülüğünü Jaguar Land Rover'ın yaptığı bir konsept olan yenilikçi, çift paralel sıralı turboşarjın yanı sıra enerji tasarrufu sağlamak amacıyla iki aşamalı su soğutma özelliğini kullanır.

0-100km/sa: 6,2 saniye (Otomatik AWD)

Ortalama Yakıt Ekonomisi: 6,0 l/100km (Otomatik AWD)

Ortalama CO2 Emisyonu: 159g/km (Otomatik AWD)

*Motor pazara bağlı olarak sunulur.

Jaguar F-PACE Otomobil Özellikleri | Performans SUV'u 20

DÜZ VEYA OTOMATİK ŞANZIMAN

Jaguar F-PACE’in 8 ileri otomatik şanzımanı, son derece hızlı tepki verir, akıcı ve verimlidir. Zahmetsiz hızlanma ve sollama için hızlı vites değişimi sunar. Direksiyonda bulunan kulakçıkları kullanarak, vitesi manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. 6 ileri manuel şanzıman*, seri, kısa vites değişimi sunar. Bu hafif ve oldukça gelişmiş şanzıman, Jaguar F-PACE’in olağanüstü verimliliğine katkı sağlar.

*Yalnızca 2,0 litre 4 silindirli 163BG ve 2,0 litre 4 silindirli 180BG Dizel motorlarda sunulur (Pazara bağlıdır).

SÜRÜCÜ PERFORMANSI

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur.


YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM