Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

İÇ TASARIM

Jaguar F-PACE'in iç tasarımı, en yeni çağdaş tasarımı sunmak üzere şıklığı ve sportifliği bir araya getirir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA

Jaguar F-PACE, elle seçilmiş deri ve sofistike kaplamalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu premium malzemeler, Jaguar F-PACE’e kendi sınıfında en kapsamlı iç tasarım seçeneklerinden birini kazandırır. Bu, kişisel stilinizi yansıtan bir alan oluşturmak için mükemmel bir fırsattır.


SPORTİF LÜKS

Jaguar F-PACE’in iç tasarımı, sizi sofistike ve güçlü bir sportif stille karşılar. Lüks renkler ve malzemelerden oluşan ürün yelpazesinden seçiminizi yapın.

LÜKS

  • Siena Tan Perfore Windsor Deri Koltuklar

Spor'u Keşfet

Spor'u Keşfet

Spor'u Keşfet

SPORT

  • Ebony/Pimento Tanecikli Deri Spor Koltuklar

Lüks'ü Keşfet

Lüks'ü Keşfet

Lüks'ü Keşfet

Jaguar F-PACE İç Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 4

KALİTE VE İŞÇİLİK

FJaguar F-PACE, kendi sınıfında en kapsamlı iç tasarım seçeneklerinden birine sahiptir. İç tasarım, modern İngiliz işçiliğini, elle seçilmiş premium malzemeleri, esnek deri malzemeyi ve sofistike kaplamaları içerir.

KENDİ JAGUAR F-PACE'İNİZİ TASARLAYIN

Yaşam stilinize uygun bir otomobile sahip olmak için kendi Jaguar F-PACE’inizi tasarlayın. Modelinizi ve motorunuzu seçebilir, renk ve jant gibi birçok seçeneğe göz atabilirsiniz.


Jaguar F-PACE İç Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 5

İÇ MEKAN AYDINLATMASI

Zengin bir görsel etki yaratan, tüm yolcular için samimi, rahatlatıcı bir atmosfer sunan opsiyonel Ayarlanabilir İç Mekan Aydınlatması* ile kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyın. Sistem, on farklı renk seçeneğiyle yumuşak ışık grupları sayesinde iç tasarımın en küçük detaylarını bile öne çıkarır. Jaguar F-PACE, her ruh haline uygun bir ortam yaratabilir.

*Bulunabilirlik ve montaj işlemleri pazara bağlıdır.

ARKA ALAN

Arka kısımda, sırasıyla 945mm ve 65mm'lik bacak ve diz mesafesi bulunur. Burada üç yetişkin rahat bir şekilde oturabilir; ayrıca arka koltuklar da yalnızca bir düğme dokunuşuyla mükemmel oturma konumu sunabilen elektrikli yatırma* özelliğine sahiptir.

*Opsiyonel özellik.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

Jaguar F-PACE İç Tasarım Özellikleri | Lüks SUV 8

PANORAMİK TAVAN

Sabit veya Kayar opsiyonel panoramik cam tavanlarımızdan* birini seçerek Jaguar F-PACE’in iç tasarımını ışıkla doldurun ve ferahlık hissini artırın. Daha fazla gizlilik ve yoğun güneş ışığı altında aşırı ısıyı azaltmak için her panoramik tavanda standart olarak elektrikli güneşlik mevcuttur. *Panoramik cam tavanın montajı pazara ve modele bağlıdır.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur.


YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM