Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

İÇ TASARIM

F-PACE'in iç tasarımı en yeni modern tasarımı yaratacak şekilde şıklığı ve sportif özellikleri bir araya getirir.

F-PACE geniş bir yelpazede yer alan özel olarak seçilmiş deri ve sofistike kaplama öğeleri sunar. Bu premium malzemeler F-PACE'e sınıfının en kapsamlı iç tasarım seçeneklerini sunar. Kişisel stiliniz yansıtan bir iç mekan yaratmak için artık mükemmel bir fırsatınız var.

SPORTİF LÜKS

F-PACE'in iç tasarımı sizi sofistike ve cesur bir sportif stille karşılar. Lüks renkler ve malzemeler arasından seçiminizi yapın.

LÜKS

  • Siena Tan Perfore Windsor Deri Koltuklar

Sport için cihazı eğik tutun

Sport için dokunun

Sport için imleci buraya getirin

SPORT

  • Jet/Red Perfore Taurus Deri Koltuklar

Luxury için cihazı eğik tutun

Luxury için dokunun

Luxury için imleci buraya getirin

KALİTE VE İŞÇİLİK

F-PACE sınıfının en kapsamlı iç tasarım seçeneklerinden birine sahiptir. Modern İngiliz ustalığı, özel olarak seçilmiş premium malzemeler, yumuşak deri ve sofistike kaplamaları içerir.

<

KENDİ F-PACE'İNİZİ TASARLAYIN

Mükemmel F-PACE'inizi kendi yaşam tarzınızı yansıtacak şekilde tasarlayın ve oluşturun. Modelinizi, motorunuzu seçebilir ve renk, jant ve daha birçok özelliği içeren ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

İÇ MEKAN AYDINLATMASI

Tüm yolcular için samimi, rahatlatıcı bir atmosfer ve zengin bir görsel etki yaratan opsiyonel Yapılandırılabilir iç mekan aydınlatması** özelliğiyle kişiselleştirmeyi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Sistem, en ince iç tasarım detaylarını on farklı renk arasından seçebileceğiniz yumuşak ışık havuzlarıyla aydınlatır. F- PACE her ruh haline uygun bir ortam yaratabilir.

* Bulunabilirliği ve donanım pazara bağlıdır.

ARKA ALAN

Arkada bacak ve diz boşluğu sırasıyla 945 mm ve 65 mm'dir. Üç yetişkinin birlikte rahatça oturabileceği bir alan mevcuttur, arka koltuklar elektrikli olarak yatırılabilme özelliğine sahiptir, kısacası kusursuz koltuk pozisyonu için yalnızca bir düğmeye basmak yeterlidir.

PANORAMİK TAVAN

F-PACE'in iç mekanını ışıkla doldurmak ve geniş alan hissini artırmak için opsiyonel Sabit veya Kayar panoramik tavanlarımızdan* birini seçebilirsiniz. Daha fazla gizlilik sağlamak ve yoğun güneş ışığı altında aşırı sıcaklığı azaltmak için her panoramik tavanda standart olarak elektrikli güneşlik mevcuttur.

* Panoramik cam donanımı pazara ve modele bağlıdır.

F-PACE sürüş heyecanını pratik kullanım ve verimlilikle birleştiren bir SUV modelidir.