Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

GÜVENLİK VE KULLANIŞLILIK

Teknolojik açıdan gelişmiş ve son derece kullanışlı olan Jaguar F-PACE, aktif yaşam stilinizi desteklemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut yükseltme ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

YAŞAM İÇİN TASARLANDI

Hem kendiniz ve yolcularınız için, hem de yaşam stilinize uygun olan gerekli alanı sağlamak üzere Jaguar F-PACE’i yarattık. Daha fazla güven ve emniyet için Jaguar F-PACE her yolculuğu daha rahat ve daha kolay hale getiren gelişmiş sürücü asistanı teknolojilerini içerir.


FERAH VE KULLANIŞLI

Jaguar F-PACE kullanışlı ve çok yönlüdür. 40:20:40 oranında bölümlenen arka koltuk konfigürasyonu, alçak yükleme yüksekliği, geniş bagaj açıklığı ve düz şekilde katlanan arka koltuklar sayesinde 1.740 litrelik* etkileyici yük alanı ile ihtiyacınız olan her şeyi otomobilinize yerleştirmenizi kolaylaştırır.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut yükseltme ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun. *Bagaj konfigürasyonu ve toplam yük alanı, modele bağlı olarak ve tam boyutlu ya da yerden tasarruf sağlayan yedek lastiğin takılı olup olmamasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın.

ACTIVITY KEY

Aktivite Anahtarı*, hayatı çok daha kolay hale getirir. Bileklik, sağlam ve tamamen su geçirmezdir. Serbest Paraşütten yüzmeye geniş aralıkta bir dizi faaliyetin keyfini çıkarmanızı sağlar ve otomobilinizin anahtarının yanınızda olmasını sağlar. Güvenlik amacıyla devre dışı bırakıldığından geleneksel anahtarlık otomobil içinde bırakılır.

*Opsiyonel özellik.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

Jaguar F-PACE Güvenlik Özellikleri | Lüks SUV 7

ELEKTRİKLİ HAREKETE DUYARLI BAGAJ KAPAĞI

Elektrikli Harekete Duyarlı Bagaj Kapağı*, sürücünün otomobile veya uzaktan kumandalı anahtarlığa fiziksel olarak dokunmaya gerek kalmadan bagaj kapağını dışarıdan çalıştırabilmesini sağlar. Ayağınızı otomobilin arka köşeleri altında hareket ettirerek bagaj kapağını açabilir veya kapatabilirsiniz.

*Opsiyonel özellik.

YÜK ALANI

İKİ TARAFLI BAGAJ ZEMİNİ

Jaguar F-PACE’in bagaj zemini* iki taraflı kullanılabilir ve anında sert yüzeyli bir halıdan nemli ve çamurlu ekipmanın taşınmasına uygun temizlenmesi kolay, kauçuk yüzeyli bir zemine dönüştürülebilir.

*Bagaj konfigürasyonu ve toplam yük alanı, modele bağlı olarak ve tam boyutlu ya da yerden tasarruf sağlayan yedek lastiğin takılı olup olmamasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın.

YÜK ALANI

TAM BOY STEPNE

Jaguar F-PACE seçtiğiniz alaşım jantlara eşdeğer bir tam boy stepneyle birlikte sunulur. Bu eklenti bagajın zeminini yükseltir ve dolayısıyla taşıma kapasitesini azaltır. Bazı özellik ve aksesuarların uyumunu etkileyebileceğinden detaylar için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla görüşün.

SÜRÜCÜ DESTEK ÖZELLİKLERİ

PARK ASİSTANI*

Park Asistanı, dar alanlara park etmeyi her zamankinden daha kolay bir hale getirir. Jaguar F-PACE, paralel park ve park alanı manevraları sırasında direksiyonu kendi başına doğru bir biçimde kontrol edebilir; sürücünün fren ve gazı kontrol etmesi yeterlidir. Çıkış destek özelliği, paralel park edilen Jaguar F-PACE’e, park alanından ayrılırken kılavuzluk edebilir.

* Opsiyonel özellikler, kullanılabilirlik ve donanım, pazara bağlıdır.

SÜRÜCÜ DESTEK ÖZELLİKLERİ

Jaguar F-PACE ailesine göz atın ve performans, stil ve kullanışlılığın etkileyici kombinasyonlarını keşfedin.


YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM