Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

GÜVENLİK VE PRATİK KULLANIM

Teknolojik açıdan gelişmiş ve son derece pratik olan F-PACE aktif yaşam stilinizi desteklemek üzere ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir.

F-PACE'i siz, yolcularınız ve yaşam stilinizin gerektirdiği her şeyi sunacak şekilde yarattık. Daha fazla güven ve emniyet sağlamak, her yolculuğu daha rahat ve daha kolay kılmak amacıyla F-PACE gelişmiş sürücü yardım teknolojileri içerir.

FERAH VE PRATİK

F-PACE'in iç mekanı, 40:20:40 oranında bölümlenebilen arka koltuk konfigürasyonu, alçak yükleme yüksekliği ve geniş bagaj açıklığı ile bir araya getirilen etkileyici 650 litrelik bagaj hacmi sayesinde pratik ve çok yönlü kullanıma sahiptir.

HAREKETE DUYARLI BAGAJ KAPAĞI

Harekete Duyarlı Bagaj Kapağı özelliği bagaj kapağının otomobile veya anahtara fiziksel olarak dokunmaya gerek kalmadan kaldırım yönünden açılabilmesini mümkün kılar. Otomobilin arka yan bölümlerinden birinin altında ayağınızı hafifçe hareket ettirdiğinizde bagaj kapağı açılır veya kapanır.

İKİ TARAFLI OLARAK KULLANILABİLEN BAGAJ ZEMİNİ

F-PACE’in bagaj zemini iki taraflı olarak kullanılabilir ve anında dayanıklı halıdan ıslak ya da çamurlu donanımla birlikte kullanılabilecek temizlenmesi kolay, kauçuk bir yüzeye dönüştürülebilir.

SÜRÜŞ DESTEK ÖZELLİKLERİ

PARK ASİSTANI **

Park Asistanı dar alanlara park etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. F-PACE paralel ve cebe park manevraları sırasında kendisini doğru şekilde yönlendirir, sürücüye yalnızca fren ve gaz pedalını yönetme görevi düşer. Çıkış destek fonksiyonu paralel bir alandan çıkarken F-PACE'in yönlendirilmesine yardımcı olur.

** Opsiyonel özellikler, bulunabilirlik ve donanım pazara bağlıdır.

SÜRÜŞ DESTEK ÖZELLİKLERİ

F-PACE sürüş heyecanını pratik kullanım ve verimlilikle birleştiren bir SUV modelidir.