Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TAMAMEN YENİ JAGUAR
F-PACE

Jaguar’ın en kullanışlı spor modeli olan F-PACE, sportif sürüşü ve etkileyici güzelliği kullanışlılıkla ve verimlilikle birleştiriyor.

  • CO2 EMİSYONU g/km
  • Otomatik vites için 139
  • HIZLANMA
  • 0-100 km’ye 8,7 saniyede çıkar

Jaguar'ın heyecan verici yeni performans SUV'u sportif sürüş ile verimliliği bir araya getirecek.

F-PACE maksimum sürüş keyfini verimlilikle birleştiren bir performans SUV'udur. Teknolojik açıdan en ince detayına kadar gelişmiş olan F-PACE güvende olmanızı, bağlantıda kalmanızı sağlar ve sizi eğlendirir. Her türlü yola uygundur ve günlük kullanım kapasitesine sahiptir. F-PACE, size ve ailenize uygun bir Jaguar otomobilidir.

F-PACE’İN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

TIKLAYIN VE KEŞFEDİN

İNCELEMEK İÇİN DOKUNUN

F-TYPE'TAN İLHAM ALINAN TASARIM

SPOR OTOMOBİL GENLERİ

İlhamını F-TYPE'tan alan yeni Jaguar F-PACE, spor otomobil genlerine sahip bir SUV modelidir. Motor kapağındaki çıkıntıdan belirgin arka bölümüne kadar sahip olduğu güçlü görünümü, otomobili diğerlerinden farklı kılar ve bakışları üzerinde toplayan bir yol duruşu sunar. F-PACE, F-TYPE'ın enerjisini, gücünü ve sade formunu yeniden keşfeder.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

PERFORMANS

GÜÇ VE VERİMLİLİK

Ortalama 5,3 l/km’lik yakıt tüketimi ve 139 g/km'lik düşük CO2 emisyonu sunan yeni 2,0 litre 4 silindirli 180 bg Turbocharged Dizel Ingenium motoru keşfedin.

PRATİK KULLANIM

PRATİK KULLANIM VE BOŞ ALAN

F-PACE sınıfında lider 650 litre kapasiteye ve çok yönlü kullanıma sahip 40:20:40 arka koltuk katlama konfigürasyonuna sahiptir.

TEKNOLOJİ

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

F-PACE, her yolculuğu daha kolay ve rahat bir hale getirebilmek üzere size Head-Up Display ve Aktivite Düğmesi gibi son teknolojilerin yanı sıra gelişmiş sürüş yardımı gibi fonksiyonları da sunar.

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

F-PACE TÜM DUYULARI HAREKETE GEÇİRİYOR

Hisleri harekete geçiren performans ile dramatik görünüm bir araya gelince ortaya çıkan sonuç: Saf heyecan.

Karşınızda Jaguar'ın yepyeni SUV'si, Tamamen Yeni F-PACE.

İŞ AMAÇLI YENİ JAGUAR F-PACE

Yeni Jaguar F-PACE, sürücüsüne günlük pratik kullanım, etkileyici verimlilik ve farklı, sportif bir tarzın benzersiz birleşimini sunar.

F-PACE’in sürtünmeyi azaltan teknolojileri, hafif gövde yapısı ve en son teknolojiye sahip aerodinamik özellikleri düşük bir CO2 emisyonu ve olağanüstü seviyede yakıt ekonomisi sunmaya yardımcı olur ve rekabetçi bir toplam sahip olma maliyetine katkıda bulunur.

Buna çalışma yaşamınızın ve kişisel hayatınızın her aşamasında gerek duyacağınızı genişliği eklediğinizde yeni Jaguar F-PACE'in her filonun kusursuz bir üyesi olacağı açıkça görülür.

DAHA FAZLA BİLGİ

F-PACE AİLESİ

F-PACE serisine göz atın ve performans, stil ve pratik kullanımın size özel mükemmel bileşimini keşfedin.

MODEL SEÇİN

F-PACE PURE

F-PACE'in özünü heyecan verici performans, kıvrak ve pratik kullanım oluşturur.

F-PACE PRESTIGE

Deri döşeme dahil olmak üzere kusursuz şekilde üretilmiş iç tasarımla birlikte ilave lüks özellikler.

F-PACE PORTFOLIO

Şık, sofistike ve sayısız son teknoloji özellikle donatılan F-PACE, lüks anlayışının zirvesinde yer alıyor.

F-PACE R-SPORT

Spor dış kaplama ve özel spor koltuklarla iddialı sportif stil.

F-PACE S

Gerçek spor performans için 3,0 litre V6 300 bg Turbocharged Dizel veya 3,0 litre V6 380 bg Supercharged Benzinli motor arasında seçim yapabilirsiniz.

F-PACE FIRST EDITION

C-X17 Konsept modelinden ilham alınarak tasarlanan F-PACE First Edition, özel tasarım detayları, üst düzey teknik özellikler ve 3,0 litre V6 300 bg Turbocharged Dizel* veya 3,0 litre V6 380 bg Supercharged Benzinli motor seçenekleri sunar.

*Pazara bağlı olarak sunulur