Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE S AWD CONVERTIBLE

Olağanüstü hakimiyet ve nefes kesici performans sunan F-TYPE S AWD, diğer otomobillerden ayrı bir yerdedir.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 380BG
  • HIZLANMA
  • 0'dan 100km/sa'e 5.1 saniyede
  • AZAMİ HIZ
  • 275km/sa

F- TYPE S AWD kusursuz şekilde dengeli performansıyla her koşulda olağanüstü, güvenli bir yol tutuşu sunar. Jaguar'ın Quickshift sekiz ileri otomatik şanzımanı hızlı, kesintisiz vites değişimi sağlar ve Sınırlı Kaydırmalı Diferansiyel ile Adaptive Dynamics özellikli Spor Süspansiyon içerir.

S AWD İÇ TASARIM STİLİ

Çeşitli lüks kombinasyonlarda sunulan, titizlikle üretilmiş geniş malzeme seçenekleri arasından sizin için mükemmel iç tasarımı oluşturabilirsiniz. Jaguar'ın Yapılandırılabilir iç mekan aydınlatmasıyla aydınlatma rengini bile ruh halinize uygun hale getirebilirsiniz.

BAĞLANTILI SÜRÜŞ

Dört Çeker özelliği F-TYPE S AWD modelini çok daha yüksek kapasiteli bir spor otomobile dönüştürür. AWD, otomobilin tepkisini sürekli olarak analiz etmek, önden veya arkadan savrulma riskini tespit etmek ve viraj dönüşleri sırasında yönünü ayarlamak üzere Jaguar'ın Akıllı Güç Aktarım Dinamiği (IDD) sistemiyle birlikte çalışır.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

ÇARPICI GÖRÜNÜM

Bakışları her zaman üzerinde toplayan F-TYPE S AWD, hem güçlü hem de duyarlıdır. Şekillendirilmiş yüksek motor kapağı, gövde renginde havalandırmaları ve 19 inç Volution Alaşım Jantlarıyla F-TYPE S AWD, ileri atılmaya hazır görünür.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

NEFES KESİCİ PERFORMANS

Sizi 5,1 saniyede 0'dan 100kms/sa hıza çıkaran ve azami 275km/sa hıza sahip 3,0 litrelik V6 380bg supercharged motor, hassas, sorunsuz bir performans sunar. F TYPE S AWD modelinde standart olarak sunulan Değiştirilebilir Aktif Spor Egzoz sürücüyü daha fazla dahil edecek şekilde sistemin manuel olarak kontrolünü sağlar.

MOTOR TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

DİĞER STANDART F-TYPE S AWD ÖZELLİKLERİ

TÜM F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

F-TYPE S AWD'NİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

F-TYPE'ınızı tamamen kendinize özel hale getirin. Gövde ve tavan renkleriyle birlikte bunları tamamlayacak jantları da seçin. İdeal koltuk tipinizi, desenleri ve renk kombinasyonlarını seçerek kişisel iç tasarım stilinizi belirleyin. Jaguar'ın olağanüstü seçenekleri, stil paketleri ve aksesuarlarıyla F-TYPE'ınızı gerçek anlamda size özel hale getirin.

F-TYPE AWD'İNİZİ TASARLAYIN

BENİ F-TYPE S AWD KONUSUNDA BİLGİLENDİR

F-TYPE S AWD'ye ilişkin en güncel gelişmelerden ve tekliflerden haberdar olun.