Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE BRITISH EDITION COUPÉ

Tasarım, işçilik, yenilikçilik ve performansın sunumuyla Jaguar F-TYPE ve İngiliz tarzını yansıtır.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 380 BG
  • HIZLANMA
  • 0'dan 100km/sa'e4,9 saniyede
  • AZAMİ HIZ
  • 275 km/sa

İçte ve dışta gözü rahatsız etmeyen Union Flag detaylarıyla British Design Edition, F-TYPE S'in gelişmiş sürüş teknolojilerini F-TYPE R'nin birçok performans özelliğiyle bir araya getiriyor. Arkadan çekişli ve Dört Çeker olarak, düz ve otomatik şanzımanla birlikte sunulan bu özel F-TYPE, Jaguar'ın nefes kesici gücünü, gelişmiş yol tutuşunu ve sahip olduğu en yeni teknolojiyi sunuyor.

İNGİLİZ ŞIKLIĞI

British Design Edition'ın sürücü odaklı iç tasarımı, diğer F-TYPE'larda bulunmayan bir dizi stil detayıyla daha farkı bir hale getirilir. Bunlar arasında Karbon Fiber konsol kaplaması ve British Design Edition marşpiyeler yer alıyor.

GÜÇ AKTARIM TİPİ SEÇİMİ

F TYPE British Design Edition hem Arkadan Çekişli hem de Dört Çeker olarak sunulur. Kısacası her koşulda safkan bir spor otomobil çekişi ve kapasitesini istiyorsanız bu özel F TYPE size ihtiyacınıza uygun bir stil sunabilir.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

FARK YARATAN DETAYLAR

Bu F-TYPE'ın Premium deri koltuklarındaki benzersiz kabartma 'S' markasının yanı sıra küçük ancak önemli bir ilave olarak Union Flag desenine rastlayacaksınız. Bu, F-TYPE boyunca British Design Edition'ın her tarafında keşfedeceğiniz tasarım geliştirmelerinden yalnızca biridir.

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN

SUPER PERFORMANCE FRENLER

Kırmızı kaliperli Jaguar Super Performance Fren sistemi üstün bir durdurma gücü sunarken stil açısından da ipuçları verir. 380mm ön ve 376mm arka disklere sahiptir. Siyah kaliperler opsiyoneldir.

PERFORMANSI KEŞFEDİN

F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION'A AİT EK ÖZELLİKLER

TÜM F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION'INIZI TASARLAYIN

Bu model F-TYPE'ın İngiliz karakterini yansıtır ancak benzersiz kişiliği size bağlıdır.

F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION'INIZI TASARLAYIN

BENİ F-TYPE KONUSUNDA BİLGİLENDİR

F-TYPE'a ilişkin en güncel gelişmelerden ve tekliflerden haberdar olun.