Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE R AWD COUPÉ

F- TYPE R AWD kusursuz şekilde dengeli performansıyla her koşulda olağanüstü, güvenli bir yol tutuşu sunar.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 550 BG
  • HIZLANMA
  • 0'dan 100km/sa'e4,1 saniyede
  • AZAMİ HIZ
  • 300 km/sa

F-TYPE R AWD'nin gücünü, 0'dan 100km/sa hıza 4,1 saniyede ulaşan ve 680 Nm tork üreten inanılmaz 5,0 litrelik V8 550bg supercharged motor sağlar. Bu kuvvetli güç, performans ve hakimiyet karışımıyla F-TYPE R AWD her türlü zemin koşulunun üstesinden gelmeye hazırdır.

R AWD İÇ TASARIM STİLİ

F-TYPE R’ın iç tasarımı 1+1 deneyimin yoğunluğunu kullanır. 'R' teması otomobile benzersiz bir kişilik katar ve Dark Linear Aluminium merkez konsol kaplamasını içerir. Heyecan verici sürüş sırasında, daha fazla yanal destek için çift iğne dikişli yüksek kalitede derinin ve baş dayamalarındaki 'R' kabartmaları ile gövdeyi sarmalayan Performance Koltukların keyfini çıkarın.

BAĞLANTILI SÜRÜŞ

Dört Çeker özelliği F-TYPE R AWD modelini çok daha yüksek kapasiteli bir spor otomobile dönüştürür. AWD, otomobilin tepkisini sürekli olarak analiz etmek, önden veya arkadan savrulma riskini tespit etmek ve viraj dönüşleri sırasında yönünü ayarlamak üzere Jaguar'ın Akıllı Güç Aktarım Dinamiği (IDD) sistemiyle birlikte çalışır.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

ÇARPICI GÖRÜNÜM

Şekil verilmiş yüksek motor kapağı, Gövde renginde havalandırmalar, Dışa dönük olarak monte edilmiş dörtlü egzoz, Etkileyici 20 inç Gyrodyne Silver alaşım jantlar ile F-TYPE R AWD'nin güçlü biçimi ve kusursuz tasarım detayları onu gerçek bir performans spor otomobili olarak diğerlerinden ayırır.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

NEFES KESİCİ PERFORMANS

F-TYPE R AWD son derece sert gövdesinin tüm avantajlarını kullanır. Sertliği, mevcut çekiş gücüne uygulanabilecek süspansiyon geliştirmeleri için ve 5,0 litrelik V8 550bg supercharged motorun devasa gücünden tam olarak yararlanabilmek üzere belirleyici bir platform oluşturur.

MOTOR TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

DİĞER STANDART F-TYPE R AWD ÖZELLİKLERİ

TÜM F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

F-TYPE'INIZI KİŞİSELLEŞTİRİN R AWD

F-TYPE'ınızı tamamen kendinize özel hale getirin. Gövde ve tavan renkleriyle birlikte bunları tamamlayacak jantları da seçin. İdeal koltuk tipinizi, desenleri ve renk kombinasyonlarını seçerek kişisel iç tasarım stilinizi belirleyin. Jaguar'ın olağanüstü seçenekleri, stil paketleri ve aksesuarlarıyla F-TYPE'ınızı gerçek anlamda size özel hale getirin.

F-TYPE R AWD'NİZİ TASARLAYIN

BENİ F-TYPE R AWD KONUSUNDA BİLGİLENDİR

F-TYPE R AWD'ye ilişkin en güncel gelişmelerden ve tekliflerden haberdar olun.