Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE R COUPÉ

Daha fazla güç, daha dinamik kapasite ve daha fazla heyecan için tasarlanmıştır. Jaguar F‑TYPE R, daha gelişmiş, duyulara hitap eden ve daha heyecan bir spor otomobildir.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 550 BG
  • HIZLANMA
  • 0-100km/sa arası hızlanma 4,1 saniye
  • AZAMİ HIZ
  • 300 km/sa

Jaguar F-TYPE R gücünü 0'dan 100km/sa hıza 4,1 saniyede ulaşan ve 680 Nm tork üreten, Jaguar'ın olağanüstü 5,0 litrelik V8 550bg supercharged motorundan alır. Güç, performans ve yol tutuşunun etkileyici karışımıyla
Jaguar F-TYPE R, her türlü zemin koşulunun üstesinden gelmeye hazırdır.

İÇ TASARIM STİLİ

Jaguar F-TYPE R modelinin iç tasarımı 1+1 deneyiminin gücünü kullanır. ‘R' teması otomobile benzersiz bir kişilik katar ve R markasının yer aldığı Linear Vee Aluminium merkez konsol kaplamasını içerir. Heyecan verici sürüş sırasında daha fazla yanal destek için baş dayamalarında 'R' kabartması bulunan, gövdeyi sarmalayan Performance koltukların ve çift iğne dikişli premium derinin keyfini çıkarın.

BAĞLANTILI SÜRÜŞ

Jaguar F-TYPE R, Elektronik Aktif Diferansiyelle birlikte çalışan Adaptive Dynamics ve Torque Vectoring sistemine sahiptir. Bu sistemler önden savrulma riskini azaltırken çekişi ve viraj dönme becerisini optimize etmek üzere birbirlerini tamamlar.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

ÇARPICI GÖRÜNÜM

Jaguar F-TYPE R'nin güçlü biçimi ve kusursuz tasarım detayları onu gerçek bir performans spor otomobili olarak diğerlerinden ayırır. Gövde renginde havalandırmalara sahip yükseltilmiş motor kapağı, dışa dönük şekilde monte edilmiş dörtlü egzoz ve etkileyici 20 inç alaşım jantlar son bir dokunuş sunan özelliklerdir.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

NEFES KESİCİ PERFORMANS

Jaguar F-TYPE R, F-TYPE’ın son derece sert gövdesinin tüm avantajlarını kullanır. Sertliği etkileyici bir çekiş gücü sunmak üzere Akıllı Güç Aktarım Dinamiklerine sahip Dört Çeker sistemimiz için olağanüstü bir platform oluşturur, ayrıca olağanüstü bir yol tutuşu sağlamak üzere otomobilin süspansiyon geliştirmelerini de tamamlar. Birlikte Jaguar F-TYPE R modelinin 5,0 litrelik V8 550bg Supercharged motorunun devasa gücünden tam olarak faydalanabilmesini sağlarlar.

MOTOR TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

JAGUAR F-TYPE R COUPÉ ÖZELLİKLERİ

TÜM JAGUAR F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

JAGUAR F-TYPE'INIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Jaguar F-TYPE'ınızı tamamen size özel hale getirin. Gövde ve tavan renkleriyle birlikte bunları tamamlayacak jantları da seçebilirsiniz. İdeal koltuk tipinizi, desenleri ve renk kombinasyonlarını seçerek kişisel iç tasarım stilinizi belirleyin. Jaguar'ın olağanüstü seçenekleri, stil paketleri ve aksesuarlarıyla Jaguar F-TYPE'ınızı gerçek anlamda size özel hale getirin.

BENİ JAGUAR F-TYPE KONUSUNDA BİLGİLENDİRİN

Jaguar F-TYPE'a ilişkin en güncel haberlerden ve tekliflerden haberdar olun.