Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE R COUPÉ

Daha fazla güç, daha dinamik kapasite, daha fazla heyecan sunan F TYPE R daha gelişmiş, daha duyarlı ve daha heyecan verici bir spor otomobildir.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 550 BG
  • HIZLANMA
  • 0'dan 100km/sa'e4,2 saniyede
  • AZAMİ HIZ
  • 300 km/sa

F TYPE R daha gelişmiş, daha duyarlı ve daha heyecan verici bir spor otomobildir. Otomobil, Jaguar'ın 0'dan 100km/sa hıza 4,2 saniyede ulaşan, yüzde 100 oranında kullanılabilecek gerçek anlamda kesintisiz bir performans için 680 Nm tork üreten 5,0 litrelik 550bg supercharged motoruyla güçlendirilmiştir.

BENZERSİZ R İÇ TASARIM STİLİ

F-TYPE R’ın iç tasarımı 1+1 deneyimin yoğunluğunu kullanır. 'R' teması otomobile benzersiz bir kişilik katar; Dark Linear Aluminium merkez konsol kaplamaları içerir. Heyecan verici sürüş sırasında, daha fazla yanal destek için çift iğne dikişli Premium Derinin ve baş dayamalarındaki 'R' kabartmaları ile gövdeyi sarmalayan Performance Koltukların keyfini çıkarın.

BAĞLANTILI SÜRÜŞ

F-TYPE R'de Tork Yönlendirme sistemi Elektronik Aktif Diferansiyel sistemiyle birlikte çalışır. Bu sistemler, çekişi ve viraj dönme becerisini optimize etmek, direksiyon hissini ve çevikliği en üst düzeye çıkarmak üzere birbirinlerini tamamlar.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

ÇARPICI GÖRÜNÜM

R yoğunluk anlamına gelir. Her zaman daha fazlasını sunar. Etkileyici 20 inç Gyrodyne Silver alaşım jantlar F-TYPE R'a performansıyla eşdeğer, güçlü bir görünüm verir. Dışarıya doğru monte edilmiş dörtlü egzoz, sportif karakter açısından cesur bir ifade oluşturur.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

NEFES KESİCİ PERFORMANS

F-TYPE R son derece sert gövdesinin tüm avantajlarını kullanır. Sertliği, mevcut çekiş gücüne uygulanabilecek süspansiyon geliştirmeleri için ve 5,0 litrelik V8 550bg supercharged motorun devasa gücünden tam olarak yararlanabilmek üzere belirleyici bir platform oluşturur.

MOTOR TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

DİĞER STANDART F-TYPE R ÖZELLİKLERİ

TÜM F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

F-TYPE'INIZI KİŞİSELLEŞTİRİN R

F-TYPE'ınızı tamamen kendinize özel hale getirin. Gövde ve tavan renkleriyle birlikte bunları tamamlayacak jantları da seçin. İdeal koltuk tipinizi, desenleri ve renk kombinasyonlarını seçerek kişisel iç tasarım stilinizi belirleyin. Jaguar'ın olağanüstü seçenekleri, stil paketleri ve aksesuarlarıyla F-TYPE'ınızı gerçek anlamda size özel hale getirin.

F-TYPE R'INIZI TASARLAYIN

BENİ F-TYPE R KONUSUNDA BİLGİLENDİR

F-TYPE R'a ilişkin en güncel gelişmelerden ve tekliflerden haberdar olun.