Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE S COUPÉ

Sürüş dinamikleri ve buna uygun ses ile çok daha fazla güç.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 380 BG
  • HIZLANMA
  • 0'dan 100km/sa'e5,5 saniyede
  • AZAMİ HIZ
  • 275 km/sa

F-TYPE S, 3,0 litrelik V6 380bg supercharged motoru, Adaptive Dynamics özellikli Spor Süspansiyonu ve Sınırlı Kaymalı Diferansiyeli ile heyecanı artırır. Gerçek sportif heyecanın duyularınızı harekete geçirmesine izin verin.

BENZERSİZ S İÇ TASARIM STİLİ

Çeşitli lüks kombinasyonlarda sunulan, titizlikle üretilmiş geniş malzeme seçenekleri arasından sizin için mükemmel iç tasarımı oluşturabilirsiniz. Jaguar'ın Yapılandırılabilir iç mekan aydınlatmasıyla aydınlatma rengini bile ruh halinize uygun hale getirebilirsiniz.

BAĞLANTILI SÜRÜŞ

Çeşitliliği artırılmış, gelişmiş sürüş teknolojilerini içerir. F-TYPE S, High Performance Frenler, Adaptive Dynamics özellikli Spor Süspansiyon, Sınırlı Kaymalı Diferansiyel ve Dynamic-i ekrana sahip Yapılandırılabilir Dinamikler Modunu içerir. İster uzun bir yolculuğa çıkıyor, ister şehir içinde hızlı bir tur atıyor olun, F-TYPE S'i kullanmak her zaman keyiflidir.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

ÇARPICI GÖRÜNÜM

Etkileyici 19 inç Propeller Alaşım Jantlar ve otomobilin önünde ve arkasında yer alan ayırt edici S arması güçlü bir ifade sunar. F-TYPE S benzersiz bir kişiliğe sahip, saf bir spor otomobildir.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

NEFES KESİCİ PERFORMANS

Sizi 4,9 saniyede 0'dan 100kms/sa hıza çıkaran ve azami 275km/sa hıza sahip 3,0 litrelik V6 380bg supercharged motor, hassas, sorunsuz bir performans sunar. F TYPE S modelinde standart olarak sunulan Değiştirilebilir Aktif Spor Egzoz sürücüyü daha fazla dahil edecek şekilde sistemin manuel olarak kontrolünü sağlar.

MOTOR TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

DİĞER STANDART F-TYPE S ÖZELLİKLERİ

TÜM F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

F-TYPE S'İNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

F-TYPE'ınızı tamamen kendinize özel hale getirin. Gövde ve tavan renkleriyle birlikte bunları tamamlayacak jantları da seçin. İdeal koltuk tipinizi, desenleri ve renk kombinasyonlarını seçerek kişisel iç tasarım stilinizi belirleyin. Jaguar'ın olağanüstü seçenekleri, stil paketleri ve aksesuarlarıyla F-TYPE'ınızı gerçek anlamda size özel hale getirin.

F-TYPE S'İNİZİ TASARLAYIN

BENİ F-TYPE S KONUSUNDA BİLGİLENDİR

F-TYPE S'e ilişkin en güncel gelişmelerden ve tekliflerden haberdar olun.