Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE COUPÉ

Nefes kesici performansı, güvenilir yol tutuşu ve günlük kullanım özelliği ile F-TYPE gerçek bir Jaguar spor otomobilidir.

  • MAKSİMUM GÜÇ
  • 340 BG
  • HIZLANMA
  • 0'dan 100km/sa'e 5,7 saniyede
  • AZAMİ HIZ
  • 260 km/sa

Kalp atışlarını hızlandıran performans ile anlık tepki, hassas ve çevik yol tutuşunu bir araya getirir. Maksimum 408 litre bagaj hacmiyle günlük hassasiyet ve rahatlık sunar. F-TYPE saf bir sürüş keyfi sunar.

F-TYPE İÇ TASARIMI

Deri ve Süet kumaş kaplamalı spor koltuklar ve Light Hex alüminyum kaplamalı merkez konsola sahiptir. F-TYPE'ın üst düzey konfora sahip lüks iç tasarımı sürücüyü kusursuz şekilde sarmalar.

BAĞLANTILI SÜRÜŞ

Gelişmiş spor süspansiyon, High Performance Fren sistemi ve en son nesil Elektrikli Direksiyon, birlikte benzersiz bir bağlantılı sürüş deneyimi meydana getirir.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

ÇARPICI GÖRÜNÜM

İleri atılmaya hazır gibi duran F-TYPE'ın entegre LED 'J' blade Gündüz Farlarını içeren Slimline çift işlevli Xenon farları kedi gibi çevik bir görünüm sunar. 18 inç Vela Alaşım jantlar, çarpıcı Gümüş fren kaliperleriyle dinamik, sportif görünümü vurgular.

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

NEFES KESİCİ PERFORMANS

F-TYPE'ın güçlü olduğu kadar verimli 3,0 litrelik V6 340bg supercharged motoru, gerçek anlamda nefes kesici bir performansla 0'dan 100km/sa hıza yalnızca 5,3 saniyede ulaşır ve 260km/sa azami hıza sahiptir. Spor Egzoz otomobil çalıştığı andan itibaren canlı bir ses sunar ve bu ses yüksek devirlerde yarış otomobillerinden ilham alan bir seviyeye yükselir.

MOTOR TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

DİĞER STANDART F-TYPE ÖZELLİKLERİ

TÜM F-TYPE MODELLERİNDE BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

F-TYPE'INIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

F-TYPE'ınızı tamamen kendinize özel hale getirin. Gövde ve tavan renkleriyle birlikte bunları tamamlayacak jantları da seçin. İdeal koltuk tipinizi, desenleri ve renk kombinasyonlarını seçerek kişisel iç tasarım stilinizi belirleyin. Jaguar'ın olağanüstü seçenekleri, stil paketleri ve aksesuarlarıyla F-TYPE'ınızı gerçek anlamda size özel hale getirin.

F-TYPE'INIZI TASARLAYIN

BENİ F-TYPE KONUSUNDA BİLGİLENDİR

F-TYPE'a ilişkin en güncel gelişmelerden ve tekliflerden haberdar olun.