Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİLER

F-TYPE'ın spor otomobil doğasıyla uyumlu şekilde çalışan gelişmiş teknolojisi kendinizi güvende, sürekli bağlantıda ve her zaman keyifli hissetmenizi sağlayacaktır.

F-TYPE, son teknoloji ve hassas şekilde üretilmiş ses sistemlerini kullanarak farklı bir stilde bağlantı kurar, bilgi verir ve eğlendirir.

SEZGİSEL SANAL KUMANDALAR

F-TYPE'ın 8 inçlik renkli Dokunmatik ekranı InControl haber/eğlence sistemi ile tek etkileşim noktanızdır. Bu özellik size navigasyon, müzik, telefon, klima ve park yardımı ile Yapılandırılabilir Dinamikler sistemi dahil olmak üzere birçok ek sürücü destek sistemi üzerinde direkt kontrol olanağı verir.

INCONTROL

Yaşamınız gibi F-TYPE'ınız da bağlantıdadır. Yeni Jaguar InControl seti sizi ve otomobilinizi dış dünyaya bağlamak üzere en son teknolojiyi sunar.

GİDECEĞİNİZ YERİ BİLİN

Navigasyon rehberliği, adım adım sesli yönlendirme ve kavşak görünümü özellikleri sayesinde yolculuk planlamayı ve rotaları takip etmeyi kolaylaştırır. 'Konum tahmini' işlevi GPS sinyallerinin alınamadığı durumlarda bile otomobili doğru şekilde konumlandırabilir; şehir merkezleri ve tünellerden geçiş sırasında oldukça yararlı bir çözümdür.

SON DERECE NET RADYO

Hışırtı, statik veya kalite kaybı yoktur, F-TYPE keskin bir ses ve saf sinyal alımı için son derece net bir DAB dijital radyo seçeneği sunar.

SES PERFORMANSI

Üç süper ses sistemi olağanüstü, zengin bir sesle kokpiti hayata geçirir. Üstün Jaguar Ses Sistemi 6 hoparlör, 180W güç ve 8 kanalla otomobil içi eğlencesine derinlik ve güç getirir. Üst düzey teknik özelliğe sahip iki sistem, İngiliz ses uzmanı Meridian™ tarafından F-TYPE için özel olarak tasarlanmıştır.

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

YAYA TEMASI ALGILAMA SİSTEMİ

İçindekileri olduğu kadar otomobilinizin dışındaki kişileri de korumaya yardımcı olur. Otomobil bir yayayla temas ettiğinde, motor kapağını otomatik olarak kaldırmak üzere tasarlanan sektörde öncü Yaya Teması Algılama Sistemimiz potansiyel bir darbeyi hafifletmeye yardımcı olur.

PARK ASİSTANI ÖZELLİKLERİ

AKILLI DURDURMA/ÇALIŞTIRMA

F-TYPE'ın tüm motorları, Akıllı Durdurma/Çalıştırma özelliği ile birlikte sunulur. Sistem, otomobil tamamen hareketsiz hale geldiğinde motoru durdurur ve gerektiğinde derhal yeniden çalıştırır. Özellikle otomobilinizi şehir içinde kullanırken yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.