Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR I-PACE CONCEPT TASARIMI

Her şeyden öte gerçek bir Jaguar otomobili olan Jaguar I-PACE Concept, elektrikli otomobillerin geleceğinde öncü bir rol oynuyor.

Elektrikli otomobil tasarlarken alışıldık kuralları bir yana bırakabilirsiniz. Jaguar I-PACE Concept, gelecekteki Jaguar’ların çarpıcı bir ön izlenimi niteliğindedir.

ETKİLEYİCİ STİL

“Zor olan, farklı ve benzersiz bir Jaguar olduğu ilk bakışta görülen, bir elektrikli otomobilin günlük kullanıma yönelik bir otomobil olabileceğini ve duyguları harekete geçirebileceğini kanıtlayabilecek bir elektrikli otomobil tasarlamak ve üretmekti.”

Ian Callum, Tasarım Müdürü

AERODİNAMİK AÇIDAN BÜYÜLEYİCİ

Jaguar I-PACE Concept’in etkileyici ve farklı görünümü, aerodinamik motor kapağı hava girişi, hizalı kapı kolları ve etkileyici hava kanallarıyla birlikte elektrikli otomobilin menzilini en üst seviyeye çıkarır ve etkileyici bir biçimde süzülmesini sağlar.

2018’İN İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN PİYASAYA SUNULACAKTIR

Jaguar I-PACE'in 2017 sonunda gerçekleştirilecek tanıtımı öncesinde en güncel bilgilere erişin.

2018’in ikinci yarısında piyasaya sunulacak olan Jaguar I-PACE'in ilk sahiplerinden biri olmak ister misiniz? Talebinizi iletin, sizi en yakın yetkili satıcıyla iletişime geçirelim.

SATIN ALMAK İSTİYORUM


BENİ HABERDAR ET

ÇARPICI VE GELİŞMİŞ

Olağanüstü malzemeleri ve gelişmiş teknolojisi sayesinde Jaguar I-PACE Concept, lüks ve sportif 5 kişilik kabininde kapıyı açtığınız andan itibaren size bir dizi olanak sunar. Yüzer merkez konsol ve panoramik tavan, olağanüstü iç tasarım paketini vurgulayan aydınlık ve havadar bir iç mekan oluşturmak üzere bir araya gelir.

FERAH VE KULLANIŞLI BİR İÇ TASARIM

Elektrikli otomobillerde içten yanmalı motor veya şanzıman tüneli için yer ayırmaya gerek yoktur. Jaguar I-PACE Concept’in ferah iç tasarımı ve daha uzun aks aralığı, 5 yetişkin için lüks düzeyde diz mesafesi ile bagaj ve diğer önemli eşyalar için geniş, yenilikçi saklama çözümleri sunar.

Resimlerde Jaguar I-PACE Concept Otomobil gösterilmiştir. Seri üretim otomobil, son stili, detayları ve sürücü kumandalarının yerleşimi açısından değişiklik gösterebilir.