Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLER HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Elektrikli Otomobiller (EV’ler) yanmalı motorlara emisyonsuz bir alternatif oluşturur. Batarya teknolojisine yapılan en son yatırımlar ve bu konudaki ilerlemeler sayesinde Jaguar I-PACE Concept gibi yeni nesil elektrikli otomobiller, heyecan verici yeni bir sürüş deneyimi sunar.

2018’İN İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN PİYASAYA SUNULACAKTIR

Jaguar I-PACE'in 2017 sonunda gerçekleştirilecek tanıtımı öncesinde en güncel bilgilere erişin.

2018’in ikinci yarısında piyasaya sunulacak olan Jaguar I-PACE'in ilk sahiplerinden biri olmak ister misiniz? Talebinizi iletin, en yakın yetkili satıcıyla iletişime geçmenizi sağlayalım.

SATIN ALMAK İSTİYORUM


BENİ HABERDAR ET

Hızlanma, güç, hız ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilecektir ve müşteri siparişlerinden önce, resmi rakamlar ile onaylanacaktır.

Jaguar I-PACE Concept otomobilinin tanıtımı, görselleri, ilgili açıklamalar ve fiyatlar, seri üretim otomobilin heyecan verici özelliklerini yansıtacak şekilde iyi niyetle sunulur. JLR, yasa ve mevzuat değişikliklerinden kaynaklanan durumlar, malzeme piyasasının etkileri ve seri üretim otomobille otomobile ait fonksiyon ve bileşenlere ilişkin üretim ya da hizmet içi talepler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak koşuluyla ara dönemde (herhangi bir bağlayıcı müşteri siparişinden önce) herhangi bir öğeyi değiştirme ya da geri çekme hakkını saklı tutar. Tüm hüküm ve koşullar için lütfen buraya tıklayın.