Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR I-PACE CONCEPT

Jaguar, tamamen elektrikli ilk beş kişilik spor otomobilinin ön modeli olarak Jaguar I-PACE Concept'i tanıtıyor.

Jaguar I-PACE Concept, elektrikli otomobillere heyecan verici Jaguar performansını kazandırır. 2018’in ikinci yarısından itibaren piyasaya sunulacak olan ilk elektrikli otomobilimiz, 700Nm anlık tork ve 400bg güç üretir ve 0’dan 100km/sa hıza yaklaşık 4 saniyede ulaşır. Yeni nesil teknoloji ve geleceğe dönük tasarım, Jaguar'a özgü emisyonsuz sürüş deneyimi sunmak üzere bir araya getirilmiştir.

CESUR DIŞ TASARIM

Elektrik teknolojisinin sağladığı etkileyici oranlarla Jaguar I-PACE Concept, Jaguar’ın ayırt edici tasarım genlerini yeni bir çağa taşıyor.

2018’İN İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN PİYASAYA SUNULACAKTIR

Jaguar I-PACE'in 2017 sonunda gerçekleştirilecek tanıtımı öncesinde en güncel bilgilere erişin.

2018’in ikinci yarısında piyasaya sunulacak olan Jaguar I-PACE'in ilk sahiplerinden biri olmak ister misiniz? Talebinizi iletin, sizi en yakın yetkili satıcıyla iletişime geçirelim.

JAGUAR I-PACE CONCEPT: DETAYLAR

MENZİL

Jaguar I-PACE Concept, tek bir şarjla 500km’den daha uzun bir mesafe kat edebilir.*

EU NEDC test döngüsü

PERFORMANS

Anlık tork kuvveti, dört çeker kapasitesi ve aerodinamik tasarımı, Jaguar I-PACE Concept’in 100km/sa hıza yaklaşık 4 saniyede ulaşarak tıpkı bir spor otomobil gibi hızlanmasını sağlar.*

BATARYA

Jaguar I-PACE’in menzili 90kW-h kapasiteye sahip, yüksek teknoloji ürünü Lityum İyon bataryası ile sağlanır.*

GÜÇ

Jaguar I-PACE Concept’in iki elektrikli motoru, 700Nm’lik anlık torkla birlikte 400bg güç üretir.*

BOYUTLAR

5 tam boyutlu koltuk
Arka yük alanı: 530 litre
Ön bagaj bölmesi: 36 litre
Kapladığı alan: 4680mm(u) x 1560mm(y) x 1890mm(g)*

ŞARJ

Jaguar I-PACE Concept, 50kW DC hızlı şarj cihazı sayesinde 90 dakika içinde %80 oranında şarj edilebilir.*

* Hızlanma, güç, hız ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilir ve müşteri siparişlerinden önce, resmi rakamlar ile onaylanır.

Jaguar I-PACE Concept, bir konseptten daha ötesidir. Bu otomobil, son derece heyecan verici elektrikli otomobiller üretme vaadimizi yerine getirmeye yönelik olarak, ilk seri üretim bataryalı otomobilimizin bir ön modeli niteliğindedir. Emisyonsuz otomobil teknolojisine yatırım yapıyor ve aynı zamanda sürücülerimizin elektrikli otomobiller konusunda daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

YENİ KURALLAR

Jaguar I-PACE Concept, elektrikli otomobillerin sunduğu yeni olanaklardan yararlanmak üzere tasarlandı ve geliştirildi. Yenilikçi alüminyum mimarisinin oranlarından, dinamik yol tutuşu ve günlük kullanım özelliğine kadar her ayrıntı, saf sürüş heyecanı için tasarlandı.

PERFORMANS VE TEKNOLOJİ

Jaguar I-PACE Concept, heyecan verici hızlanma özelliği ve sezgisel teknolojisinin yansıttığı gibi, saf bir sürüş keyfine yönelik olarak geliştirildi.

GENİŞ İÇ TASARIM

Jaguar I-PACE Concept'in iç tasarımı, geniş olduğu kadar sportiftir. İçten yanmalı bir motor için yer ayırmaya gerek olmadığından iç tasarımı, beş koltuğu ve geniş arka diz mesafesi ile son derece ferahtır. Jaguar’ın benzersiz tasarımı ve kusursuz işçiliğini her koltukta deneyimleyebilirsiniz.

YENİLİKÇİLİK YARIŞI

Jaguar en çok arzu edilen elektrikli performans otomobillerini üretmeye karar verdi. Bu nedenle, FIA Formula E Şampiyonasına katıldık. Formula E’de yarışmak bize elektrik teknolojisinin sınırlarını zorlamak için kusursuz bir test alanı sundu.

Resimlerde Jaguar I-PACE Concept Otomobil gösterilmiştir. Seri üretim otomobil, nihai stili, detayları ve sürücü kumandalarının yerleşimi açısından değişiklik gösterebilir. Hızlanma, güç, hız ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilecektir ve müşteri siparişlerinden önce, resmi rakamlar ile onaylanacaktır.