Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR I-PACE CONCEPT - ELEKTRİKLİ SPOR OTOMOBİL

Jaguar’ın tamamen elektrikli yeni araç modeli I-PACE, 2018 yılının ikinci yarısında Türkiye’de.

Jaguar I-PACE Concept, elektrikli otomobillere heyecan verici Jaguar performansını kazandırır. 2018’in ikinci yarısından itibaren piyasaya sunulacak olan ilk elektrikli otomobil, 700Nm anlık tork ve 400bg güç üretir ve 0’dan 100km/sa hıza yaklaşık 4,4 saniyede ulaşır. Yeni nesil teknoloji ve geleceğe dönük tasarım, Jaguar'a özgü emisyonsuz sürüş deneyimi sunmak üzere bir araya getirilmiştir.

Jaguar i pace elektrikli otomobil dış tasarımı

CESUR DIŞ TASARIM

Elektrik teknolojisinin sağladığı etkileyici oranlarla Jaguar I-PACE Concept Elektrikli Spor Otomobil, Jaguar’ın ayırt edici tasarım genlerini yeni bir çağa taşıyor.

Jaguar Elektrikli Araba

2018’İN İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN PİYASAYA SUNULACAKTIR

2018’in ikinci yarısında piyasaya sunulacak olan Jaguar I-PACE Elektrikli Otomobil'in ilk sahiplerinden biri olmak ister misiniz? Talebinizi iletin, sizi en yakın yetkili satıcıyla iletişime geçirelim.

JAGUAR I-PACE CONCEPT ELEKTRİKLİ SPOR OTOMOBİL DETAYLARI

Jaguar i pace elektrikli araba menzili

MENZİL

Jaguar I-PACE Concept, tek bir şarjla 500km’den daha uzun bir mesafe kat edebilir.*

EU NEDC test döngüsü

Jaguar i pace concept elektrikli spor otomobil performansı

PERFORMANS

Anlık tork kuvveti, dört çeker kapasitesi ve aerodinamik tasarımı, Jaguar I-PACE Concept’in 100km/sa hıza yaklaşık 4,4 saniyede ulaşarak tıpkı bir spor otomobil gibi hızlanmasını sağlar.*

Jaguar Elektrikli Spor Araba Bataryası

BATARYA

Jaguar I-PACE’in menzili 90kW-h kapasiteye sahip, yüksek teknoloji ürünü Lityum İyon bataryası ile sağlanır.*

Jaguar i pace concept elektrikli araç beygir gücü

GÜÇ

Jaguar I-PACE Concept’in iki elektrikli araç motoru, 700Nm’lik anlık torkla birlikte 400bg güç üretir.*

Jaguar i pace elektrikli araba boyutları

BOYUTLAR

5 tam boyutlu koltuk
Arka yük alanı: 530 litre
Ön bagaj bölmesi: 36 litre
Kapladığı alan: 4680mm(u) x 1560mm(y) x 1890mm(g)*

Jaguar i pace hızlı şarj cihazı

ŞARJ

Jaguar I-PACE Concept, 50kW DC hızlı şarj cihazı sayesinde 90 dakika içinde %80 oranında şarj edilebilir.*

* Hızlanma, güç, hız ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilir ve müşteri siparişlerinden önce, resmi rakamlar ile onaylanır.

Jaguar I-PACE Concept elektrikli spor otomobil modeli, bir konseptten daha ötesidir. Bu otomobil, son derece heyecan verici elektrikli otomobiller üretme vaadimizi yerine getirmeye yönelik olarak, ilk seri üretim bataryalı otomobilimizin bir ön modeli niteliğindedir. Emisyonsuz otomobil teknolojisine yatırım yapıyor ve aynı zamanda sürücülerimizin elektrikli araçlar konusunda daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı oluyoruz.

YENİ KURALLAR

Jaguar I-PACE Concept, elektrikli otomobillerin sunduğu yeni olanaklardan yararlanmak üzere tasarlandı ve geliştirildi. Yenilikçi alüminyum mimarisinin oranlarından, dinamik yol tutuşu ve günlük kullanım özelliğine kadar her ayrıntı, saf sürüş heyecanı için tasarlandı.

Jaguar Elektrikli Spor Otomobil Performansı ve Teknolojisi

PERFORMANS VE TEKNOLOJİ

Jaguar'ın elektrikli otomobil modeli I-PACE Concept, heyecan verici hızlanma özelliği ve sezgisel teknolojisinin yansıttığı gibi, saf bir sürüş keyfine yönelik olarak geliştirildi.

Jaguar i pace elektrikli spor otomobil iç tasarımı

GENİŞ İÇ TASARIM

Jaguar I-PACE Concept elektrikli spor otomobil'in iç tasarımı, geniş olduğu kadar sportiftir. İçten yanmalı bir motor için yer ayırmaya gerek olmadığından iç tasarımı, beş koltuğu ve geniş arka diz mesafesi ile son derece ferahtır. Jaguar’ın benzersiz tasarımı ve kusursuz işçiliğini bu elektrikli araç modelinin her koltuğunda deneyimleyebilirsiniz.

Jaguar Elektrikli Formula 1 Aracı

YENİLİKÇİLİK YARIŞI

Jaguar en çok arzu edilen elektrikli performans otomobillerini üretmeye karar verdi. Bu nedenle, FIA Formula E Şampiyonasına katıldık. Formula E’de yarışmak bize elektrik teknolojisinin sınırlarını zorlamak için kusursuz bir test alanı sundu.

Resimlerde Jaguar I-PACE Concept Otomobil gösterilmiştir. Seri üretim otomobil, nihai stili, detayları ve sürücü kumandalarının yerleşimi açısından değişiklik gösterebilir. Hızlanma, güç, hız ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilecektir ve müşteri siparişlerinden önce, resmi rakamlar ile onaylanacaktır.

JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,4sn

HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM
SATIN ALMAK İSTİYORUM BENİ HABERDAR ET