Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

PERFORMANS VE TEKNOLOJİ

Jaguar I-PACE Concept, sürücüyü dahil eden, heyecan verici bir sürüş için Jaguar performansını ve efsanevi hassasiyeti bir araya getirir.

Jaguar I-PACE Concept, 700Nm anlık tork ve 400bg gücüyle 0’dan 100km/sa hıza yaklaşık 4,4 saniyede ulaşır. İki elektrik motorunun güç verdiği Jaguar I-PACE Concept, her türlü yol koşulunda heyecan verici bir sürüş için yüksek performanslı Dört Çeker özelliği sunar.

HEYECAN VERİCİ BİR SÜRÜŞ

Anlık tork düz bir hat üzerinde nefes kesici bir hızlanma sunar. Gerçek bir Jaguar olan I-PACE Concept, gücünü çeşitli sürüş ortamlarında da sergileyebilir. Dört Çeker sisteminin dengesi ve spor otomobil çevikliğiyle Jaguar I-PACE Concept her türlü yol ve hava koşulunda güven veren bir sürüşe ilham kaynağı olur.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Mütevazi ve tamamen sürücü ve yolcunun keyfini artırmaya odaklı olan Jaguar I-PACE Concept’in kalbinde teknoloji yatar.

SEZGİSEL ŞEKİLDE BAĞLI

Jaguar I-PACE Concept’in gelişmiş teknolojisi alışılmışın dışında ve son derece kullanışlıdır. Her kontrol ve etkileşim, her bilgi, mantıksal ve sezgisel olarak elinizin altındadır ve dikkatinizi yola vermenizi sağlar.

GÖZE HİTAP EDEN EKRANLAR

Jaguar I-PACE Concept, sürücüye uygun şekilde konumlandırılmış dört ekranla sizi zahmetsiz bir şekilde içine alır. Merkez konsol, iki haber/eğlence dokunmatik ekranına sahiptir ve otomobile ilişkin bilgiler direksiyonun arkasında ayrıca yer alır. Tam renkli Head Up Display, temel bilgileri otomobilin ön camına yansıtır.

2018’İN İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN PİYASADA

Jaguar I-PACE'in 2017 sonunda gerçekleştirilecek tanıtımı öncesinde en güncel bilgilere erişin.

2018’in ikinci yarısında piyasaya sunulacak olan Jaguar I-PACE'in ilk sahiplerinden biri olmak ister misiniz? Talebinizi iletin, en yakın yetkili satıcıyla iletişime geçmenizi sağlayalım.

Resimlerde Jaguar I-PACE Concept Otomobil gösterilmiştir. Seri üretim otomobil, nihai stili, detayları ve sürücü kumandalarının yerleşimi açısından değişiklik gösterebilir. Hızlanma, güç, hız ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilecektir ve müşteri siparişlerinden önce, resmi rakamlar ile onaylanacaktır.