Google+
Skip primary navigation

JAGUAR XE MODELİNİ DENEYİMLEYİN

skip.tertiary.navigation

JAGUAR XE MODELİNİ DENEYİMLEYİN

Jaguar her zaman yaratıcılık, yenilikçilik ve dinamik tasarım gibi niteliklere tutkuyla bağlanmıştır ve Jaguar XE modeli bunları kusursuz bir biçimde ifade eder. Bu etkileyici otomobilin sunumu için bir dizi ortak projede en yaratıcı İngiliz dehalarıyla gücümüzü birleştirdik.

YENİ JAGUAR XE İLE SPOR SEDAN YENİDEN TANIMLANIYOR.

Sıkıcı ve öngörülebilir olanı unutun. Yeni XE'yi keşfedin.

Filmi izleyin

XEOLAĞANÜSTÜ İLHAM KAYNAĞI

Seçkin Jaguar tasarımcıları ve mühendisleri ile gerçekten ilham verici bazı isimler arasında paylaşılan görüşleri irdeleyen, olağanüstü koşullarda çekilmiş heyecan verici bir kısa film serisi sunuyoruz.

Son filmimizde, Jaguar Dış Tasarım Kreatif Direktörü, Adam Hatton ile yüksek hızlı sürat tekneleri tasarımcısı Lorne Campbell'ı konuk ediyoruz. Filmde form ve işlev teorisinin yanı sıra tasarımın verimlilik ve performansı nasıl etkilediğini keşfediyorlar. Adrenalin seviyenizin yükselmesine hazır olun! Filmi izleyin

Filmi izleyin

IDRIS ELBA XE'Yİ UNUTULMAZ BİR YOLCULUĞA ÇIKARIYOR

Idris Elba ve yeni Jaguar XE'nin buluştuğu ortak nokta: Gelişmiş performans. Bu yüzden kendisinden Jaguar'ın en gelişmiş spor sedan otomobilini Londra'dan Berlin'e kadar sürmesini istedik. Yol boyunca en gelişmiş tasarımla bir araya getirilmiş yenilikçi otomobil içi teknolojisini ve her yolculuğu unutulmaz hale getirecek sürücü destek öğelerini keşfediyor.

Filmi izleyin

STELLA McCARTNEY JAGUAR XE HEYECANINI YANSITIYOR

Stella McCartney ve Jaguar arasındaki göz alıcı tasarım işbirliğini keşfedin.

Daha fazla bilgi

YENİ JAGUAR XE ROL ÇALIYOR

Yeni Jaguar XE, nefes kesici bir şekilde geldi.

Moda, film ve spor dünyasının ünlüleri Royal Ballet'den Kaiser Chiefs ve platin plak sahibi şarkıcı Emeli Sandé'nin unutulmaz performanslarıyla ağırlandı.

Emeli Sandé, Thames nehri üzerinde yer alan yüzen sahnedeki muhteşem performansında dünyanın dört bir yanındaki Jaguar XE hayranlarının tweetleri ve tutkularından ilham alan yeni 'Feels Like' parçasını söylerken tam anlamıyla gökyüzünü aydınlattı.