Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XE'NİN OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİSİ

Jaguar XE, sizi güvende tutmak, eğlendirmek ve bağlantıda kalmanızı sağlamak üzere en son teknolojilerle donatılmıştır.

Kapsamlı multimedya teknolojisinden, hassas bir şekilde geliştirilmiş ses sistemlerine ve akıllı sürüş destek üğelerine kadar Jaguar XE, bir dizi yenilikçi ve otomobile sorunsuz bir şekilde entegre edilen teknolojilere sahiptir.

INCONTROL TOUCH

InControl Touch, Jaguar XE'nin komuta merkezidir. Sezgisel dokunma ve kaydırma kontrolleri ile 8 inç Dokunmatik ekranı, ses, klima ve uydu navigasyon* gibi bir dizi özelliği kontrol etmenizi sağlar.

*Opsiyonel özellikler

INCONTROL TOUCH PRO

Jaguar XE'nin teknolojisini en yüksek düzeye taşıyan Incontrol Touch Pro*, hızlı tepki sürelerine sahip 10,2 inçlik bir Dokunmatik ekran sunar. InControl Touch Pro'nun sunduğu özellikler arasında, yeni bir önsezili navigasyon sistemi**, doğal diyalog etkileşimi ve 10GB'lık otomobil içi medya depolama yer alır.

*InControl'ü sistematik olarak sunduğumuzdan, belli özellikler, seçenekler ve bulunabilirliği pazara bağlıdır
**Opsiyonel özellikler

INCONTROL TOUCH PRO'YU KEŞFEDİN

HEAD-UP DISPLAY*

Temel bilgileri net bir şekilde ön cama yansıtan Jaguar XE'nin lazer teknolojili opsiyonel Head-up Display (HUD) özelliği, hızınızı ve adım adım yönlendirme ile navigasyon bilgilerini görebilmenizi sağlar. Bu teknoloji, gösterge paneline bakmak için harcadığınız zamanı azaltır ve otomobilinizin hızının sürekli bir şekilde farkında olmanıza yardımcı olur.

*Opsiyonel özellik

SES

Jaguar XE, 6 hoparlörlü 80W Jaguar Ses Sistemi içeren bir dizi gelişmiş ses sistemi sunar. Ya da gelişmiş bir müzik dinleme deneyimi için 17 hoparlörlü yeni dijital 825W Surround Ses Sistemi içeren opsiyonel Meridian Ses Sistemleri’nden birini tercih edebilirsiniz.

PARK VE TRAFİK DESTEĞİ ÖZELLİKLERİ

BAĞIMSIZ ACİL DURUM FRENİ*

Olası bir çarpışma tespit edildiğinde, Jaguar XE sesli bir çarpışma uyarısı verir. Bu uyarıyı görsel uyarılar izler. Herhangi bir önlem alınmadığında, sistem olası bir çarpışma etkisini azaltmaya yardımcı olmak üzere fren uygular.

*Standart özellik (pazara bağlıdır)

SÜRÜCÜ DESTEK ÖZELLİKLERİ

Jaguar XE, Hafif Alüminyum Mimarisi ile desteklenen performans, gelişmiş teknoloji ve ayırt edici tasarım özelliklerini bir araya getirir.