Google+
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XE'NİN İÇ TASARIMI

İncelik ve hassasiyetle tasarlanan Jaguar XE sürücü ve yolcu için ilham kaynağı oluşturacak bir alan sunar.

Sarmalayan biçimli koltuklara oturduğunuz andan itibaren XE'ye bağlanırsınız. XE'de oturma konumu alçaktır. Yan tarafınızda bulunan yükseltilmiş merkez konsol, kokpit hissini artırırken, kademeli ön panel zarif bir biçimde uzanır. Tüm kontol elinizin altındadır.

LÜKS ÖN PANEL

Jaguar XE'nin benzersiz kademeli ön paneli, zarif bir biçimde uzanarak ferahlık hissi yaratır.

JAGUAR XE'NİN ÇALIŞTIRILMASI

Start düğmesine bastığınız anda Jaguar XE uyanır, ibreler hareket eder ve motor kükrer. Otomatik vitesli otomobillerde, sizi JaguarDrive Control karşılar. Nabzınızı yükselten Jaguar XE, otomobilinizle aranızda duygusal bir bağ oluşturur.

EN KALİTELİ MALZEMELER

Derilerimiz, doğal yumuşaklığı yakalamak üzere İngiltere ve İtalya'daki en iyi tedarikçilerden temin edilmiştir. Çift iğne deri dikişi, sağlamlığı artırmanın yanı sıra kontrast renklerde sunularak Jaguar XE'nin lüks iç tasarımını ön plana çıkarır.

KİŞİSELLEŞTİRME

Jaguar XE'nin kabinini, size özel bir görünüm ve his yaratacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Premium kalite, modern malzemeler ve titiz işçiliği bir araya getiriyoruz. Yalnızca ideal iç tasarımınızı nasıl hayal ettiğini söylemeniz yeterli. Yüksek kaliteli kumaş ve derilerle birlikte şık, modern cilalar, bir dizi renk temasını tamamlar.

TASARIM AYRINTILARI

XE'de iç tasarım mimarisinin doğal biçimleri, kapsamlı, modern veya geleneksel malzeme ve kaplamalarla bir araya gelir. Saten Krom havalandırmalar, kapı muhafazaları içine yerleşerek, Jaguar XE'nin gösterge panelinin her iki ucunu da vurgular. Jaguar XE'nin ortam aydınlatması seçeneği ile arkadan aydınlatılarak, kabinin genişliğini ve detaylara gösterdiğimiz özeni ön plana çıkarır.

YOLCU KONFORU

4.672mm uzunluk ve 1.850mm genişliğe (aynalar hariç) sahip Jaguar XE'nin arka kısmında üç yetişkin yolcu rahat bir şekilde oturabilir. Ayrıca, 455 litrelik bagaj kapasitesi sayesinde, oldukça geniş bir bagaj alanı sunar.

İÇ SAKLAMA ALANI

Ergonomik düzeni sayesinde, Jaguar XE'nin iç tasarımı oldukça kullanışlı saklama olanakları sağlar. Üst konsolda güneş gözlükleri için bir alan bulunur; bunun yanı sıra merkez konsolda akıllı telefon boyutunda bir saklama tepsisi, geniş bir kol dayaması, ayrıca her kapıda da ek depolama alanları mevcuttur.

STANDART ÖZELLİKLER

Jaguar XE, Hafif Alüminyum Mimarisi ile desteklenen performans, gelişmiş teknoloji ve ayırt edici tasarım özelliklerini bir araya getirir.