Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF S

En heyecan verici ve en performans odaklı Jaguar XF. V6 motor seçeneği ile Jaguar XF.

  • CO2 EMİSYON DEĞERLERİ g/km
  • Otomatik şanzımanda 198 değerinden itibaren
  • YAKIT EKONOMİSİ m/g (Ortalama) (l/100km)
  • Otomatik şanzımanda 34,0 (8,3) değerine kadar

Jaguar XF S, V6 motor ile sportif lüks anlayışını nefes kesici bir stil ile bir araya getirir. Yapılandırılabilir Dinamikler* ile Adaptive Dynamics'in mükemmel sürüş kalitesi ve Spor Süspansiyonları sayesinde hassas yol tutuşunun keyfini çıkarın. Kırmızı fren kaliperleri, 19 inç alaşım jantlar, ikiz egzoz, şık arka süspansiyon ve eşsiz iç tasarım ile tamamlanan iddialı S gövde biçimi performans ile uyumludur.

SPORDAN İLHAM ALAN LÜKS

Jaguar XF S, spor otomobil stili ile lüks sunar. Taurus deri ve süet kumaş spor koltuklar, metal eşik kaplamaları ve çok işlevli direksiyon ayrıcalıklı S armasını taşır.

ADAPTIVE DYNAMICS

Adaptive Dynamics, maksimum konfor ve hassas kontrol sağlamak üzere elektronik kumandalı damperleri ayarlar ve Jaguar XF'in süspansiyonlarını optimize eder. Koşullara ve sürücü taleplerine yönelik olarak sürekli şekilde mükemmel süspansiyon ayarları sağlamak ve bunları izlemek üzere saniyede maksimum 500 kere direksiyonu, maksimum 100 kere gövde hareketlerini ve ayrıca bir dizi sürücü bilgisini analiz eder.

SPORTİF STİL

Hem iç hem dış kısımdaki cesur tasarım ile Jaguar XF S, performansı ile uyumlu bir görünüme sahiptir. Jaguar XF'in dinamik olan biçimine kaslı bir yapı eklenerek oluşturulan S gövde biçimi, sportif bir ön tampon, spoyler ve parlak siyah marşpiyeler içerir. İç kısımda ise spor koltuklar ve eşsiz Dark Hex kaplama, merkezinde performans olan bir iç tasarım yaratır.

MUTLAK GÜÇ

Jaguar XF S, F-TYPE S modelinde de bulunan 3,0 litre V6 380 bg supercharged benzinli motorla birlikte sunulur. Optimum verimlilik ve hassasiyetle heyecan verici performans sağlar. Ünitenin 450Nm torku, minimum 5,3 saniyede 0-100km/sa hızlanma ve 250km/sa azami hız sunar.

TÜM JAGUAR XF MODELLERİNİN STANDART ÖZELLİKLERİ

KENDİ JAGUAR XF'İNİZİ YARATIN

Kapsamlı dış tasarım ve iç tasarım aksesuarları koleksiyonu ile Jaguar XF, stilinize ve hayat tarzınıza uyum sağlamaya hazırdır.

AKSESUARLARI KEŞFEDİN

BENİ BİLGİLENDİRİN

Jaguar'a ilişkin en güncel gelişmelerden haberdar olun.

*Resimler, özel donanım içerir.