Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR
SATIŞ SONRASI

skip.tertiary.navigation

GARANTİ

Otomobilinizi satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır. Aracınızın mekanik garantisi, kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl sürelidir. Aracınızın parça garantisi kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Ayrıca boya garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3, paslanmaya karşı gövde garantisi ise yine kilometre sınırı olmaksızın 6 yıl olarak belirlenmiştir.

Önemli Notlar

Garanti hizmetleri ancak Yetkili Servisler'de verilmektedir.
Garanti başlangıcı yeni/sıfır aracın teslimi ile başlar.
Kaporta ve boya garantisi kaporta ve gövde kontrolünün üretici standartlarında ve zamanında yaptırılması halinde geçerlidir.

Yasal ve Özel garanti şartlarından azami surette yararlanabilmek için otomobilin tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen kullanım kurallarına uyulması, öngörülen periyodik bakım ve onarımlarını gereken zamanlarda ve üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmış olması ve bu işlemlerinde kayıt olarak belgelenmesi büyük önem taşımaktadır.

Yukarıda bilgisi verilen yasal ve özel garantiler, ancak Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen Jaguar otomobiller için söz konusu olmaktadır. Garanti ile ilgili diğer önemli husus ve ayrıntıları aracınızın Garanti Belgesi’nde yer almaktadır.