JAGUAR HAKKINDA
C-X16 — SÜRÜCÜ ODAKLI İÇ MEKAN

C-X16, performans sunmak için tasarlanmış, yollara hükmetmek için sabırsızlanan bir otomobildir. Elbette, bu kişisel zevki bir yolcuyla da paylaşabilirsiniz. Direksiyon etrafında olabildiğince kompakt bir alan oluşturulmuştur, böylece kokpit sürücüyü sarmalar ve otomobilin içindeki dünyanın tam merkezine yerleştirir.

C-X16'nın dış tasarımındaki amaca yönelik özellikler, kapısının açıldığı andan itibaren size yansır. Burada sürücü ve yolcuyu, en iyi malzemelerle donatılmış çarpıcı bir kırmızı iç mekan karşılar. Bu malzemeler arasında Alcantara® mikro süet, anotlanmış alüminyum, karbon fiber ve koyu renkli krom öğeler yer alır.

Vites geçişleri, bir jet uçağınkine benzeyen kontrol kollarıyla yapılır ve alüminyum, karbon fiber ve krom öğeler de aynı kaliteyi yansıtır.

Kırmızı çalıştırma düğmesine bastığınızda, uçak stili bir çalıştırma dizisi harekete geçer ve ekranlar ile çift kadranlı gösterge panelini çalıştırır. Dokunmatik ekran ise, otomobilin tüm performans verilerini her yönüyle gösterir.

C-X16 - Yenilikçi Teknoloji
DAHA FAZLA BİLGİ
C-X16 – Performans
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsinizst Jaguar news.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın