JAGUAR CLASSIC

Jaguar Classic’te mirasımızı gelecek nesiller için korumak ve yenilemek üzere çalışıyoruz. Ayrıca görkemli geçmişimize restorasyon ve hatta elektrik teknolojisi aracılığıyla mümkün olan en iyi geleceği sunarak klasik Jaguar otomobillerini korumak ve bakım sağlamak için girişimlerde bulunuyoruz.

JAGUAR E-TYPE ZERO

Dünyadaki en güzel elektrikli otomobile sahip olun. Jaguar E‑TYPE Zero, yeni nesil tamamen elektrikli güç aktarım elemanı dönüşümlerimiz sayesinde 1960’ların cazibesini modern döneme taşıyor.

Jaguar E-TYPE ZERO’yu Keşfedin
JAGUAR D‑TYPE'IN DEVAMI NİTELİĞİNDE

Efsanevi Jaguar D-TYPE, 1955, 1956 ve 1957’de 24 saatlik ikonik yarışı kazanıp Le Mans’ta altın çağını başlatarak Jaguar’ı yarış pistlerine geri getirdi. Jaguar D-TYPE 62 yıl sonra Jaguar Classic devam serisinin bir parçası olarak restore edilip yeniden tasarlanarak geri döndü.

DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS

Yeni Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi otomobil uzmanlarımız ile montaj, restorasyon, servis ve bakım tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ
ÖZGÜN OTOMOBİLLER
İkonik Lightweight E‑TYPE, efsanevi XKSS ve devrim yaratan elektrikli E‑type Concept Zero gibi limited edition klasik Jaguar'lar titizlikle yeniden yapılandırılıyor ve zengin geçmişimiz günümüze taşınıyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
CLASSIC EXPERIENCES
Direksiyonuna geçme heyecanını deneyimlemek için bir klasik Jaguar otomobile sahip olmanız gerekmez. Classic Experiences, Jaguar’ın geçmişinin ruhunu, romantizmini ve heyecanını yaşayabilmek için eşsiz bir olanak sunuyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın