ÖZGÜN OTOMOBİLLER

Restorasyon, yeniden tasarım, yeniden yapılandırma ve hatta Jaguar’ı Jaguar yapan otomobilleri elektrikli modeller haline getirme de dahil olmak üzere yaptığımız her işte tam olarak özgünlük yaratmaya çalışıyoruz.

DEVAM MODELLERİ
İlk otomobillerin üretim hattından çıkmasının ardından 60 yıldan uzun bir süre sonra, 25 yeni altı silindirli XK motorlu D-TYPE Devam modeli, uzman usta ve mühendislerimiz tarafından elle üretilecek. Le Mans yarışını kazanan ikonik Jaguar D-TYPE, Lightweight E-TYPE ve XKSS modellerinin ardından Jaguar Classic atölyelerinden çıkan üçüncü devam otomobili oluyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-TYPE ZERO
Dünyadaki en güzel elektrikli otomobile sahip olun. Jaguar E‑TYPE Zero, yeni nesil tamamen elektrikli güç aktarım elemanı dönüşümlerimiz sayesinde 1960’ların cazibesini modern döneme taşıyor.
JAGUAR E‑TYPE ZERO’YU KEŞFEDİN
REBORN
Reborn, Jaguar markasının zengin geçmişini canlı tutmaya yönelik taahhüdümüzü vurgular. Bir Reborn otomobili satın alarak tutkulu ve adanmış uzman ekibimiz tarafından tam olarak orijinal özelliklerine göre kapsamlı şekilde restore edilmiş bir Jaguar’a sahip olma ayrıcalığına erişirsiniz.
DAHA FAZLA BİLGİ
WORKS LEGENDS
Works Legends programımız, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından sertifikalı ve tam onaylı olan, kullanılmış bir Classic model otomobil satın almak için eşsiz bir yöntemdir.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS TOUR

Classic Works Turu, bu tarihi markaya, geleceğine ve nasıl korunduğuna benzersiz bir bakış sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsinizst Jaguar news.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın