JAGUAR E‑TYPE REBORN

‘Şimdiye kadar üretilmiş en güzel otomobil’. Reborn.

FİLMİ İZLEYİN
yt:pYMeUep8EfY

Enzo Ferrari tarafından ‘Şimdiye kadar üretilmiş en güzel otomobil,’ olarak tanımlanan Jaguar E‑TYPE, 1960’ların cazibesinin ve heyecanının somut bir örneğiydi. Yaklaşık 60 yıl sonra Jaguar E‑TYPE Reborn programı ile Series 1 E‑TYPE modelleri, orijinal teknik özellikleri ile restore edildi. Yeni nesil otomobil tutkunları ve koleksiyoncular modeli doğrudan Jaguar Classic’ten satın alabilir.

<h4 style="font-weight: 500">TIPKI 1960’LARDAKİ GİBİ JAGUAR E‑TYPE YENİDEN KÜKRÜYOR</h4>

Jaguar E‑TYPE, neslini tanımlayan bir modeldi. 1960’ları yansıtan her şeye sahipti ve uluslararası jet sosyete, süper modeller ve rock yıldızlarının tercih ettiği otomobil oldu.

Canlı Londra hayatında Jaguar E‑TYPE’ın kükremesi de duyuluyordu. Bu durum diğer tasarım, sanat, müzik ve moda devleri ile birlikte modelin ikonik statüsünü pekiştirdi.

JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS

Coventry’de yer alan yeni Jaguar Classic Works genel merkezimizdeki ileri teknolojili atölyeler, en iyi kalitede restorasyon olanakları sunuyor. Reborn programına ayrılmış 30 bölüm ile Jaguar Classic ekibi, şimdiye kadar üretilen en ünlü Jaguar modellerini restore etmek ve yeniden tasarlamak için en son teknoloji ile geleneksel işçiliği bir araya getiriyor.

EVE DÖNÜŞ

Jaguar E-TYPE’ın yaratıcıları olan Jaguar Classic ustaları yalnızca teknisyen ve mühendisten çok daha fazlası. Onlar İngiltere’nin en büyük markalarından birinin tutkulu koruyucuları. Bu tutku, sınıfının lideri servis, ustalık ve kalite özelliklerine dönüşüyor. Bu nedenle sizleri Jaguar E-TYPE’ın doğduğu şehir Coventry’deki yeni, olağanüstü tesisimizde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

ORİJİNAL BİR 20. YÜZYIL İKONUNA SAHİP OLUN

Jaguar E-TYPE Reborn otomobilinizi nasıl satın alabileceğinizi öğrenmek için lütfen uzman ekibimizle iletişime geçin:


Bizi +44 (0)203 601 1255 numaralı telefondan arayabilirsiniz
Veya info@classic.jaguar.co.uk adresine e-posta gönderebilirsiniz

JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsinizst Jaguar news.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın