HERITAGE TRUST
EFSANEYİ KORUYAN JAGUAR HERITAGE TRUST

Jaguar Heritage Trust, Jaguar Cars Ltd’nin zengin mirasını koruyor. Kuruluş, Jaguar’ın tarihi otomobillerden oluşan paha biçilemez koleksiyonunu korumanın yanı sıra Jaguar’ın en çok tercih edilen otomobillerine ait ticari dokümanları, koleksiyon değeri taşıyan parçaları ve ürün kayıtlarını içeren kapsamlı arşivi korumakla da yükümlü.

SÜRÜŞ TUTKUMUZ

1983 yılında İngiltere’de kurulan Jaguar Daimler Heritage Trust, tescilli bir eğitim hayır kuruluşudur. Kuruluş, Jaguar Cars Limited’in ve Swallow, SS, Daimler, Lanchester da dahil olmak üzere önceki tüm markalarının zengin mirasını korumayı amaçlar. Kuruluşun en büyük hedefi, bu zengin miras, endüstriyel gelişmeler ve Jaguar’ın ve ilgili şirketlerinin sosyal etkisi ile ilişkili hem geçmişteki hem günümüzdeki otomobilleri ve parçaları bir araya getirmek ve korumaktır.

EFSANEVİ MODELLERİ HAYATA GEÇİRMEK

Kuruluş, bünyesinde Birleşik Krallık’ta yer alan Coventry Transport Müzesi ve Gaydon İngiliz Otomobil Müzesi’ndeki sürekli gösterimler dahil olmak üzere bir kısmı Avrupa’daki etkinliklerde görülebilecek olan 140’ın üzerinde tarihi otomobilden oluşan bir koleksiyonu korumaktadır.

SERTİFİKALANDIRMA
Klasik Jaguar ve Daimler otomobilleri sahiplerine, orijinal üretim kayıtlarını temel alarak Heritage Sertifikası (ücrete tabidir) sağlıyoruz.
VERGİLENDİRME
BK motorlu taşıtlar vergisinden muaf olan otomobil kimlikleri konusunda destek olmak üzere Şasi Numarası verileri sağlayabiliyoruz.
FOTOĞRAF ARŞİVİ
30.000’in üzerinde arşiv fotoğrafından oluşan devasa bir koleksiyonla kişisel veya ticari kullanıma yönelik yüksek çözünürlüklü baskılar veya dijital kopyalar sunulabilir.
KİŞİSEL ARAŞTIRMA
Araştırmacılar randevu alarak bizi ziyaret edebilir, orijinal arşiv konusunda danışmanlık alabilir veya incelemeler gerçekleştirebilir.
JAGUAR HERITAGE TRUST WEB SİTESİNİ ZİYARET EDİN
JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsinizst Jaguar news.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın