JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS

Dünyada türünün en büyüğü olan, amaca yönelik olarak tasarlanmış yeni Classic tesisimiz, klasik Jaguar’ların geleceğine olan bağlılığımızın en iyi örneğidir.

54 bağımsız atölye alanı ve parçalama alanları, bir motor mağazası ve 480 otomobillik bir alandan oluşan 14.000 m2’lik ileri teknoloji ürünü tesis, tüm Classic çalışmalarımızı tek bir çatı altında topluyor.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tesiste ayrıca, özgün Otomobiller tasarlama ve tedarik etmenin yanı sıra Otomobil Sahibine Yönelik Hizmetler, Orijinal Parçalar ve Classic Experiences için özel çalışmalar gerçekleştiren dört uzman ekibimiz yer alıyor.


Ayrıntılı bilgi almak için bizi +44 (0)203 601 1255 numaralı telefondan arayabilir veya info@classic.jaguar.co.uk adresine e-posta gönderebilirsiniz.

ÖZGÜN OTOMOBİLLER

Series 1 E-TYPE gibi limited edition klasik Jaguar otomobilleri titizlikle yeniden yapılandırılıyor, ikonik Lightweight E-TYPE ve efsanevi XKSS gibi Yeni Orijinal modeller üretiliyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın.
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın.