ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

Lüks, performans ve teknoloji eşsiz Jaguar otomobillerini yaratmak için en üst seviyeye çıkartıldı.

Büyüleyici performans, olağanüstü lüks ve en son teknoloji. Özel Araç Operasyonları, bir dizi özel SV logolu halo modelleri, sınırlı sayıda üretilen koleksiyoner modelleri ve benzersiz mühendislikle üretilmiş projeler ile Jaguar'ın en iyilerini sergiler.

Otomobil kişiselleştirmede standartları belirleyen Özel Araç Operasyonları, SV Premium Renk Paleti ve SV Özel serilerinden geniş özel tasarım gövde rengi yelpazesine kadar bir dizi hizmete ev sahipliği yapar.

TESİSLERİMİZ

SVO, İngiltere, Warwickshire'daki 20 milyon pound değerindeki yeni Teknik Merkezimizde yer alır. Bu özel üretim tesisi Jaguar Land Rover'ın mükemmeliyet merkezi ve aynı zamanda 200 otomotiv uzmanının evidir. SVO'nun 20.000 m2'lik genel merkezi 40'tan fazla mühendislik inceleme bölümü ve birinci sınıf boya tesislerine sahiptir.

F-PACE SVR
EN ÜST SEVİYE PERFORMANS SUV’U

Standart Jaguar F-PACE'in bütün lüks ve pratikliğini kapsayan heyecan verici yeni SVR dönüşümü, otomobilin gerçek potansiyelini özgürce ortaya koyuyor. 5,0 litre Supercharged V8 motor, gelişmiş aerodinamik mimarisi ve performans odaklı bileşenler bugüne kadarki en hızlı Jaguar F-PACE'i ortaya çıkartıyor.

BU OTOMOBİLİ KEŞFET
XE SV PROJECT 8
GELMİŞ GEÇMİŞ EN EKSTREM PERFORMANSA SAHİP JAGUAR

Dünyanın en nefes kesici spor sedan otomobili olarak tasarlanan Project 8’in merkezinde Jaguar’ın efsanevi supercharged V8 motoru yer alır. Bu motor, hızını yalnızca üstün gücünden almaz. Aynı zamanda motor sporları için aerodinamik özelliklerle bir araya gelen geniş karbon fiber kullanımı ve hafif alüminyum gövde sayesinde bu Jaguar diğer tüm modellerden daha canlı yapıdadır.

BU OTOMOBİLİ KEŞFET
SV SERVICES
SV PREMIUM RENK PALETİ
En yeni boya teknolojileri, premium kaplamalar ve incelikli işçilik, en farklı otomobilleri yaratmak üzere bir araya geliyor.
BOYA TEKNOLOJİLERİNİ KEŞFEDİN
SV ÖZEL TASARIM
SV Özel Tasarım Ekibi, tam bir "örneğe bire bir eşleştirme" hizmeti dahil olmak üzere otomobilinizin rengini kişiselleştirmede geniş bir seçenek yelpazesi sunar.
YEREL YETKİLİ SATINCINIZDAN DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
UZMAN MERKEZLERİMİZ

SV Uzman Merkezlerimiz, benzersiz otomobillerimizi yakından deneyimlemek ve SV uzmanlarından oluşan ekibimizle konuşmak isteyen herkes için oldukça önemli bir merkez niteliğindedir.

GÖSTERİM OTOMOBİLLERİ
Bir Jaguar SV otomobili ile test sürüşü yapmak mı istiyorsunuz? SV Uzman Merkezlerimiz, tesis içinde benzersiz Jaguar SV otomobillerine erişim sunar.
UZMAN BİLGİSİ
SV Satış Uzmanlarından oluşan ekibimiz, eşsiz ürün bilgileri sayesinde en üst seviye Jaguar otomobilinizi tasarlamanıza yardımcı olacak mükemmel bir ortaktır.
ÖZEL EĞİTİMLİ TEKNİSYENLER
SV otomobilleri özeldir ve buna uygun özel dikkat gerektirir. Bu nedenle SV Uzman Merkezlerimiz yalnızca en üst düzeyde niteliklere sahip kalifiye Jaguar teknisyenlerini istihdam eder. SV Uzman Merkezlerindeki teknisyenler, otomobilin mümkün olan en iyi bakımı almasını sağlamak için ileri seviye eğitim alır.
BİR SV UZMANI BULUN

Posta kodunuzu girdikten sonra lütfen hizmetlere göre filtreleme menüsünden 'SV uzman merkezleri'ni seçin.

SİZE YAKIN BİR SV UZMANI BULUN
SV INSTAGRAM’DA

Dünyanın en benzersiz Jaguar otomobillerinin en yeni fotoğrafları, videoları ve hikayeleri için bizi Instagram’da takip edin @JaguarSV #JaguarSV.

SV INSTAGRAM HESABINI KEŞFEDİN
Beni bilgilendirin
Jaguar’la ilgili en yeni haberler için kaydolun.
KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
Mükemmel Jaguar’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın.
Otomobilleri Karşılaştırın
Üç Jaguar seçin ve yan yana karşılaştırın.
Yetkili Satıcı Bulun
Size en yakın Jaguar Yetkili Satıcısını bulun.