F‑PACE SVR

5,0 litre Supercharged V8 motoru ve 283 km/sa azami hızıyla F‑PACE SVR Jaguar’ın en üst düzey performans SUV modelidir.

"ORTALAMA CO2 EMİSYONU (gr/km)
Otomatik modelde 272 gr/km gibi düşük seviyede
 
ORTALAMA YAKIT TÜKETİMİ (l/100km)
11,9’dan başlayan değerler"

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar modeli seçin ve yan yana karşılaştırın
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
Mükemmel Jaguar’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve indirin.
YETKİLİ SATICI BULUN
Size en yakın Jaguar Yetkili Satıcısını bulun

Special Vehicle Operations(SVO) tarafından sunulan her Jaguar spor otomobili, ünlü İngiliz performans markasını temsil eder. Her biri heyecan verici performans, olağanüstü detaylar ve en son teknoloji ile Jaguar’ın en iyi yönlerini sergiler. SVO’nun en son teknoloji Teknik Merkezi tarafından tasarlanan en yeni aracı Jaguar’ın üst düzey performans SUV modeli F‑PACE SVR’dır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
LÜKS PERFORMANS

F‑PACE SVR, 5 koltuklu bir SUV’un pratik ve çok yönlü kullanımını sunan ve ödün vermeyen bir performans otomobilidir. Lozenge desenli, perfore, yumuşak Windsor deriden ön ve arka performans koltuklar her virajda üstün bir konfor ve destek sunar.

PERFORMANS
HEYECAN VERİCİ BİR FON MÜZİĞİ

F‑PACE SVR’nin derin, etkileyici ve gittikçe güçlenen bir ses yaratan 5,0 litre Supercharged V8 motoru yarış otomobillerinden ilham alır. Motorun canlanmasını izlerken bir yandan da bu heyecan verici fon müziğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

FİLMİ İZLEYİN
SVR SOUNDTRACK
SUPERCHARGED V8

F‑PACE SVR’nin 5,0 litre Supercharged V8 Benzinli motoru 550 BG güç ve 680 Nm tork üretir. 0’dan 100 km/sa hıza 4,3 saniyede ulaşırken azami hızı 283 km/sa’tir.

PERFORMANSI KEŞFEDİN
SVR MOTORU
PERFORMANSA YÖNELİK TASARLANDI

F‑PACE SVR’nin tasarımının merkezinde aerodinamik performans yer alır. Havalanma eğilimi azaltılmış, çekiş kuvveti artırılmış ve genel kullanım özellikleri iyileştirilmiş ve tüm bunların sonucunda otomobilin dengesi artırılarak azami 283 km/sa hız elde edilmiştir

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
AERODİNAMİK ÖZELLİKLER
F-PACE SVR ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
YÜKSEK PERFORMANSLI FRENLER
F‑PACE SVR’nin Yüksek Performanslı Fren Sistemi özellikle yüksek hızda art arda fren yaparken mükemmel zayıflama direnci sayesinde hızlı ve hassas bir tepki sunar.
DUYULARINIZI CANLANDIRIR
F-TYPE modelinden ilham alan Değişken Valfli Aktif Egzoz sisteminde göz kamaştırıcı bir tarz ve duyulabilir performans yaratmak üzere parlatılmış alüminyum dörtlü egzoz çıkışları yer alır.
DÖVME ALAŞIM JANTLAR
Etkileyici görünüme sahip alaşım jantlar F‑PACE SVR'nin sportif becerisine işaret eder. Diamond Turned kaplama 21 inç dövme alaşım jantları veya isteğe bağlı Diamond Turned ya da Gloss Black kaplama 22 inç dövme alaşım jantları seçebilirsiniz.
SPORTSHIFT VİTES SEÇİCİ
Hızlı bir şekilde manuel vites değiştirme için SportShift Vites Seçicinin kullanımı kolay ve sezgiseldir, aynı zamanda F-PACE SVR’nin sportif doğasına katkıda bulunur.
YOLCU KOLTUKLARI
Premium perfore Windsor deriden, vücudunuzun şeklini alan performans koltuklar önde veya arkada yolculuk yaparken daha oturduğunuz anda F‑PACE SVR ile aranızda bir bağ kurar. Arkadaki 945 mm bacak mesafesi ve 65 mm diz mesafesi, standart F-PACE ile aynıdır.
KAPUT HAVALANDIRMALARI
F-PACE SVR’nin ideal şekilde yerleştirilmiş yeni motor kapağı havalandırmaları hava akışını ve soğutmayı iyileştirir. Radyatörden daha temiz havanın geçmesine izin verir ve motor bölmesindeki hava akışının korunmasına yardımcı olur.
PERFORMANS İÇİN TASARLANDI

F‑PACE modellerinin lüks ve pratik kullanım özellikleri bu modelde de korunmuştur. Ancak gelişmiş aerodinamik özellikleriyle F‑PACE SVR heyecan verici bir performans için otomobilin gerçek potansiyelini serbest bırakır.

MAKSİMUM SOĞUTMA KAPASİTESİ

F‑PACE SVR’nin ön tamponundaki genişletilmiş hava girişleri ve en uygun şekilde konumlandırılmış kaput havalandırmaları hava akışını ve soğutmayı iyileştirir.

ÖN
İYİLEŞTİRİLMİŞ HAVA AKIŞI

Benzersiz yan havalandırmalar havayı davlumbazlardan dışarıya yönlendirir. Ön kısmın havalanma eğilimi en aza indirilirken uzatılmış spoyler otomobil üzerindeki hava akışını yumuşatarak 0,37 seviyesinde bir sürtünme katsayısına ulaşır.

YAN
ARTTIRILMIŞ PERFORMANS

Çıkıntısız arka alt zemin sürtünmeyi azaltırken arka difüzör hava akışını yöneterek F‑PACE SVR'nin yüksek hız dengesine katkıda bulunur.

ARKA
MOTOR TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Tamamen alüminyumdan 550 BG 5,0 litre Supercharged V8 Benzinli motor F‑PACE SVR’ı gelmiş geçmiş en güçlü F‑PACE haline getirir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
DİNAMİK AYRINTILAR
Dynamic Modu, F‑PACE SVR'ın sportif karakterini canlandırır. Bu mod gaz kelebeği tepkisini keskinleştirir, direksiyon ağırlığını artırır ve daha yüksek motor devirlerinde vites değiştirilmesini sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
F‑PACE SVR’I KİŞİSELLEŞTİRİN
F‑PACE, heyecan verici sürüşü pratik kullanım ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur. Mükemmel F-PACE’i oluşturmak için konfigüratörü kullanabilirsiniz.

BKENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
OPSİYONEL ÖĞELER VE JAGUAR GEAR
Premium seçenekler ve aksesuarlarla F‑PACE SVR’ı kişiselleştirin.


OPSİYONEL ÖZELLİKLERİ VE AKSESUARLARI GÖRÜNTÜLEYİN
E-BROŞÜRLER

Want to know more? For more detailed information about F‑PACE SVR, download the latest brochure here.

E-BROŞÜRLER

Tüm rakamlar üretici tarafından belirlenen hedef değerlerdir ve üretim öncesi son onaya tabidir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları lastiklere göre değişebilir ve en düşük rakamlar standart lastiklerle elde edilemeyebilir.