Skip primary navigation
Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

YENİ XJ

ENDER BULUNAN, GÜÇLÜ PERFORMANS

KEŞFETMEK İÇİN SAYFAYI AŞAĞI KAYDIRIN

YENİ XJ

ENDER BULUNAN, GÜÇLÜ PERFORMANS

KEŞFETMEK İÇİN SAYFAYI AŞAĞI KAYDIRIN

ALÜMİNYUMDAN GELEN ÇEVİKLİK

Yeni XJ’in Hafif Alüminyum Mimarisi, gücü ve burulma direncini çok üst seviyelere çıkartarak hassas ve çevik yol tutuşu sunar. Hafifliği sayesinde performans ve verimlilik de artar; daha kolay hızlanma, yakıt tasarrufu ve daha düşük emisyon sağlanır.

SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN

GÖRÜLMEMİŞ GÜÇ

XJ’in sunduğu birbirinden özel motor seçenekleri, farklı sürüş gereksinimlerine cevap verirken her zaman üstün performans sunacak şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, Jaguar’ın yenilenen 3.0 TDV6 motoru, 300 beygir gücünde üstün performansa, 700 Nm’ye kadar çıkan torka, gelişmiş yakıt ekonomisine ve 149 g/km’lik emisyon değerine sahip.

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN

GEZİNMEK İÇİN İMLECİ HAREKET ETTİRİN

İNCELEMEK İÇİN İMLECE DOKUNUN

BAĞLANTIDA KALMANIZI SAĞLAR

InControl Touch Pro, yeni nesil donanım ve yazılımı ile XJ’in bağlantı ve eğlence özelliklerini zirveye taşır. Connect Pro*, zenginleştirilmiş navigasyon fonksiyonları ile araç içi ve araç dışı deneyimlerinizi bütünleştirir. Ayrıca kapıdan kapıya rota oluşturma, tahmini varış süresi paylaşma ve varacağınız yere yaklaşırken o yerin sokak seviyesindeki görünümünü paylaşma gibi özellikler de sunulmaktadır.**

İLERİ SEVİYE SÜRÜŞ KONTROLÜ

Ender bir zekanın ürünü olan Yeni XJ, etrafında olan biteni hisseder ve tepki verir. Adaptive Dynamics sistemi otomobili saniyede 500’e kadar sıklaşan aralıklarla, sürekli gözlemler. Havalı süspansiyon ile birlikte çalışır ve şartlara uyum sağlamak ve konfordan ödün vermeden kontrolü arttırmak amacıyla, devamlı olarak sönümlemeyi ayarlar.

SÜRÜŞ DENEYİMİNİ KEŞFEDİN

YENİ XJ
ARAYIP DA BULAMADIĞINIZ HER ŞEY ONDA.

bg-modelDisplay

*Opsiyonel **Yalnızca desteklenen yerlerde.

YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

MALİYET HESAPLAYICISI HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM