Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

YENİ XJ

SEYAHATLERİNİZİ KEYFE DÖNÜŞTÜRÜR

KEŞFETMEK İÇİN SAYFAYI AŞAĞI KAYDIRIN

YENİ XJ

SEYAHATLERİNİZİ KEYFE DÖNÜŞTÜRÜR

KEŞFETMEK İÇİN SAYFAYI AŞAĞI KAYDIRIN

İÇ TASARIMI KEŞFEDİN

GEZİNMEK İÇİN İMLECİ HAREKET ETTİRİN

İNCELEMEK İÇİN İMLECE DOKUNUN

OLAĞANÜSTÜ FERAHLIK VE KONFOR

Yeni XJ, 1 metreden fazla arka koltuk mesafesi sunarken, ısıyı yansıtıcı özelliğe sahip panoramik tavanı sayesinde ekstra ferahlık hissi yaratır. Ayarlanabilen uçak tipi arka koltukları* 3 duruş pozisyonunu saklayabilen hafızası, 3’lü masaj programı ve ısıtma/soğutma gibi özellikleri ile her seyahatte konforu garantiler.

ZARİFÇE TASARLANMIŞ KABİN

Yeni XJ’deki işçilik seviyesi ile renk, cila ve malzeme seçenekleri çok etkileyicidir.; genelde sadece premium malzemelerde kullanılan el yapımı ahşap kaplamalar, olağanüstü yarı-anilin deri malzemeler** gibi. Yeni sofistike baklava desenli döşemeler, kabartmalı baş dayamaları, kontrast dikişler ve şeritler** konforunuza lüks ve ihtişam katmak için seçilebilir.

XJ İÇ TASARIM

İŞ ODAKLI

XJ’in yolcu kabini hem çalışma hem de dinlenme alanı olarak tasarlanmıştır. Katlanabilen çalışma masaları*, 10.2 inç bireysel HD ekranlar*, LED okuma lambaları ve elektrikli yan cam perdeleri* gibi özellikler seçilebilir. Conversation Assist* işlevi önde ve arkada oturan kişilerin birbiriyle kolayca konuşabilmelerini sağlar; bu işlev yolculuk sırasında toplantı yapanlar için özellikle idealdir.

YENİ XJ
ARAYIP DA BULAMADIĞINIZ HER ŞEY ONDA.

bg-modelDisplay

*Opsiyonel **Yalnızca desteklenen yerlerde.

YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

MALİYET HESAPLAYICISI HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM