Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Jaguar'ın Yeni Elektrikli Otomobili I-PACE Header Görseli'

JAGUAR ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Jaguar’da bataryayla çalıştırılan, kullanımı heyecan verici elektrikli otomobiller yaratmayı hedefledik. Formula E yarış ekibimiz aracılığıyla elektrikli otomobil teknolojilerinin geliştirilmesine hız veriyor ve Yeni Jaguar iPACE ile başlayarak bataryalı otomobillerimizin etkileyici ailesini genişletiyoruz.

Jaguar'ın Yeni Elektrikli Otomobili I-PACE

YENİ JAGUAR I-PACE

;Yeni Jaguar iPACE, ilk kez üretilen bataryalı elektrikli otomobillerimize yönelik fikir veriyor. Dört çeker, 400 bg ve 5 kişilik bu otomobil, 500 km* üzerinde menzile sahiptir. 0’dan 100 km/sa’e 4 saniyede ulaşır ve 50kW DC hızlı şarj cihazıyla 90 dakikada %80 seviyesinde şarj edilir.

*EU NEDC test döngüsü

Hızlanma, güç, hız, menzil ve şarj ile ilgili tüm rakamlar, üreticinin yayın sırasında mevcut olan en iyi bilgileri temel alan tahminlerini yansıtır. Seri üretim otomobiller, piyasaya sunulmadan önce test edilir ve müşteri siparişlerinden önce resmi rakamlar ile onaylanır.

YENİ JAGUAR I-PACE'İ KEŞFEDİN
Jaguar Yeni Elektrikli Formula Aracı I-TYPE

YENİLİKÇİLİK YARIŞI

Heyecan verici Jaguar performansını yeni nesil yol otomobillerimize yansıtmak amacıyla FIA Formula E Şampiyonası'nda pistlerde mücadele ediyoruz. Böylece, gerçek yaşam koşullarına uygun, yüksek hızlı bir pistte elektrikli otomobil teknolojisini test etme ve iyileştirme olanağına sahip oluyoruz.

JAGUAR RACING'İ KEŞFEDİN
YENİ JAGUAR I-PACE ELEKTRİĞİNİ KEŞFEDİN
X
Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

0-100 km/sa hızlanma, 4,8sn

MALİYET HESAPLAYICISI HABERDAR OLMAK İSTİYORUM SATIN ALMAK İSTİYORUM