<h3>FABRİKA TURLARI</h3>

Gelişmiş teknolojili Solihull ve Castle Bromwich tesislerimizde, hayat boyu nadiren yaşanabilecek bir fabrika turuyla her Jaguar'ın geçtiği yüksek teknolojili üretim süreçlerine yakından şahit olun. Uzman bir tur rehberi eşliğinde ödüllü otomobillerimizi üretmek için birlikte çalışan becerikli ustalarımızla sibernetik üretim robotlarına bizzat tanıklık edin. Üstelik yalnızca izlemekle yetinmek istemeyenler için turunuza bir saatlik Test Sürüşünü de ekleyerek özel bir pistte otomobillerimizin gücünü ve kapasitesini ortaya çıkarma olanağına da sahip olabilirsiniz.

SOLIHULL

İleri teknolojili Solihull fabrikamızda ayrıcalıklı bir üretim turuna çıkın ve efsanevi Jaguar logosunu taşıyan ilk SUV aracımız, ödüllü Jaguar F-PACE’i yaratmak için bir araya gelen yüzlerce işinin ehli usta ve sibernetik robotu kendi gözlerinizle görün.

DAHA FAZLA BİLGİ
CASTLE BROMWICH

Dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş otomobilleri nasıl hayata geçiriliyor? Uzman rehberlerimizle ikonik Castle Bromwich fabrikasında özel bir tura çıkın ve metal levhadan tamamlanmış otomobile kadar tüm üretim sürecine bizzat şahit olun.

DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-BÜLTENİ

Yeni turlar ve sergilere ilişkin güncellemelerden haberdar olmak için kaydolun.

JAGUAR E-BÜLTENİ
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve indirin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BENİ BİLGİLENDİRİN
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım