<h3>CASTLE BROMWICH’TE JAGUAR FABRİKA TURU</h3>

Dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş otomobilleri nasıl hayat buluyor? Uzman rehberlerimizle ikonik Castle Bromwich fabrikasında özel bir tura çıkın ve metal levhadan tamamlanmış otomobile kadar tüm üretim sürecine bizzat şahit olun.

SAF METALDEN SAF HEYECANA
Bir Jaguar otomobilin nasıl oluşturulduğunu merak ediyorsanız, halihazırda bir Jaguar otomobiliniz varsa veya satın almayı düşünüyorsanız sizin için tüm süreci, başlangıçtan son ürüne kadar deneyimleme olanağı sunuluyor.
ALÜMİNYUM
Jaguar’ın Akıllı Alüminyum Mimarisi, daha çevik ve daha hızlı tepki veren otomobillerin tasarımında devrim yaratıyor. Castle Bromwich’te Jaguar F-TYPE’ın gelişmiş, benzersiz, şık ve aerodinamik siluetini oluşturmak için üretilen, dünyanın en büyük alüminyum presini göreceksiniz.
SİBERNETİK
Bir Jaguar XJ’nin gövdesinin yüzde sekseni, mükemmel bir senkronizasyonla çalışan yüzün üzerinde yüksek teknolojili robot tarafından üretilir. Becerikli ustalarımızın benzersiz otomobillerimize son dokunuşlarından önce her bir Jaguar otomobili biçimlendiren, perçinleyen ve birleştiren özel sibernetik robotlarımızla tanışın.
KENDİ JAGUAR'INIZI TASARLAYIN
Bir Jaguar satın almayı düşünüyorsanız bu turda otomobilinizi benzersiz hale getirecek yüzlerce özel malzemeyi keşfetme olanağı bulacaksınız. Size özel Jaguar otomobilinizi sipariş ederken jantlardan kaplamalara, boya renklerine ve bileşenlere karar vermeden önce hayal gücünüzün harekete geçmesine izin verin.
ÖNEMLİ ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Rezervasyon ve müsaitliğe ilişkin ayrıntılı bilgi için

Bizi şu numaralardan arayabilirsiniz: Solihull +44 (0)121 700 4619
Castlebromwich +44 (0)333 733 3003

Ya da şu adrese e-posta gönderebilirsiniz: solihull@jaguarexperience.com
castlebromwich@jaguarexperience.com

Kontenjan sınırı vardır. Lütfen önceden rezervasyon yapın.

DENEYİMİ SATIN ALIN

Herhangi bir şey getirmem gerekiyor mu?

Tur programı yoğundur; bu nedenle rahat kıyafetler ve dayanıklı, rahat ayakkabılar tercih etmenizi öneririz. Tesiste el çantaları, sırt çantaları ve diğer el bagajlarının kullanımına izin verilmemektedir. Eşyalarınızı Jaguar Ziyaretçi Merkezine güvenle bırakabilirsiniz. Tur süresince seri üretim otomobillerimize yakından bakabilmenizi istiyoruz. Saat, takı ve kemer tokası gibi parçaları örtmek için koruyucu kıyafetler verilebilir. Ancak bu tür eşyalarınızı daha güvenli olması için evinizde bırakmanızı tavsiye ederiz.Tesisimizi ziyaret ederken lütfen bacaklarınızın ve kollarınızın korunduğundan ve dayanıklı, rahat ayakkabılar giydiğinizden emin olun. Hiçbir üretim tesisinde açık burunlu ayakkabı, sandalet, şort ve tişört giyilmesine izin verilmemektedir.

Kaç yaşında olmam gerekiyor?

Tura katılabilmek için 10 yaşın üzerinde olmanız gerekir. 16 yaş altındaki çocuklara, bir yetişkin eşlik etmelidir.

Otomobilimi fabrikaya park edebilir miyim?

Tesiste park serbesttir.

Ne zaman gelmem gerekiyor?

Tesisimizde her şey dakiktir. Rezervasyonunuzu kontrol etmek ve zamanında hazır olmak için lütfen başlangıç saatinden 15 dakika önce Jaguar Ziyaretçi Merkezinde olun.

Fotoğraf çekebilir miyim?

Fotoğraf çekmeye yalnızca belirli alanlarda izin verilir; bu nedenle tur rehberinize veya sizi yönlendiren kişiye danışın.

Engelli kişiler de erişim sağlayabiliyor mu?

Tur, engelli kişilere de erişim sunar. Ancak gerekli düzenlemeleri önceden yapabilmemiz için lütfen belirli ihtiyaçlar konusunda bizi bilgilendirin.

ULAŞIM

ADRES
The Jaguar Visitor Centre, Castle Bromwich,
Chester Road, Castle Vale, Birmingham, B35 7RA, Birleşik Krallık

OTOPARK UYDU NAVİGASYON KOORDİNATLARI:
52°30’55”K 1°47’55”B
52.515289, -1.798842

YOL TARİFİ ALIN

Ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz; ancak kontenjanın sınırlı olduğunu unutmayın ve lütfen önceden rezervasyon yapın.

BENİ BİLGİLENDİRİN
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve indirin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın