<h3>SOLIHULL’DA JAGUAR FABRİKA TURU</h3>

Uzman tur rehberlerimiz eşliğinde göz alıcı, yeni ve ileri teknolojili Solihull üretim tesisimizi ziyaret edin ve teknolojik açıdan en gelişmiş otomobillerimizin nasıl oluştuğuna tanıklık edin.

AKILLI METAL
Jaguar’ın yeni, sınıfının birincisi Alüminyum yoğun monokok gövdesi, devrim yaratan otomobil dinamikleri, zarafet ve sürüş kalitesi sunar. Lode Lane’de mükemmel konturlu gövdesinin nasıl şekillendirilip ikonik arka çıkıntılarla tamamlandığını izleyebilirsiniz.
KUSURSUZ SİBERNETİK
Her bir otomobili mükemmel bir uyum içinde biçimlendiren, perçinleyen ve birleştiren 627 adet yüksek teknolojili özel sibernetik robotumuzu yakından görün. Buna ileri teknolojili kameralarımızın yardımıyla sıfırdan üretilen, benzersiz, hafif gövdeli yeni Jaguar F-PACE modelimiz de dahildir. Bu süreçlerin ardından her bir Jaguar otomobili siparişe uygun şekilde usta işçilikle kişiselleştirilerek tamamlanır.
KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
Bir Jaguar satın almayı mı düşünüyorsunuz? Jaguar Fabrika Turları, size hayal gücünüzü kullanabilmenizi sağlayan yüzlerce özel malzemeyi tanıma şansı sunuyor. Otomobilinizde klasik, spor veya modern bir his yakalamak için Jet, Latté veya Brogue yumuşak deri ile Zımparalı Alüminyum veya Satin Fine Line Wood kaplamaya sahip iç tasarım opsiyonlarının yanı sıra jantlar, gövde renkleri ve multimedya seçenekleri de mevcuttur.
ÖNEMLİ ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Rezervasyon ve müsaitliğe ilişkin ayrıntılı bilgi için

Bizi şu numaralardan arayabilirsiniz: Solihull +44 (0)121 700 4619
Castlebromwich +44 (0)333 733 3003

Ya da şu adrese e-posta gönderebilirsiniz: solihull@jaguarexperience.com
castlebromwich@jaguarexperience.com

Kontenjan sınırı vardır. Lütfen önceden rezervasyon yapın.

DENEYİMİ SATIN ALIN

Herhangi bir şey getirmem gerekiyor mu?

Tur programı yoğundur; bu nedenle rahat kıyafetler ve dayanıklı, rahat ayakkabılar tercih etmenizi öneririz. Tesiste el çantaları, sırt çantaları ve diğer el bagajlarının kullanımına izin verilmemektedir. Eşyalarınızı Jaguar Ziyaretçi Merkezine güvenle bırakabilirsiniz. Tur süresince seri üretim otomobillerimize yakından bakabilmenizi istiyoruz. Saat, takı ve kemer tokası gibi parçaları örtmek için koruyucu kıyafetler verilebilir. Ancak bu tür eşyalarınızı daha güvenli olması için evinizde bırakmanızı tavsiye ederiz.Tesisimizi ziyaret ederken lütfen bacaklarınızın ve kollarınızın korunduğundan ve dayanıklı, rahat ayakkabılar giydiğinizden emin olun. Hiçbir üretim tesisinde açık burunlu ayakkabı, sandalet, şort ve tişört giyilmesine izin verilmemektedir.

Kaç yaşında olmam gerekiyor?

Tura katılabilmek için 10 yaşın üzerinde olmanız gerekir. 16 yaş altındaki çocuklara, bir yetişkin eşlik etmelidir.

Otomobilimi fabrikaya park edebilir miyim?

Tesiste park serbesttir.

Ne zaman gelmem gerekiyor?

Tesisimizde her şey dakiktir. Rezervasyonunuzu kontrol etmek ve zamanında hazır olmak için lütfen başlangıç saatinden 15 dakika önce Jaguar Ziyaretçi Merkezinde olun.

Fotoğraf çekebilir miyim?

Fotoğraf çekmeye yalnızca belirli alanlarda izin verilir; bu nedenle tur rehberinize veya sizi yönlendiren kişiye danışın.

Engelli kişiler de erişim sağlayabiliyor mu?

Tur, engelli kişilere de erişim sunar. Ancak gerekli düzenlemeleri önceden yapabilmemiz için lütfen belirli ihtiyaçlar konusunda bizi bilgilendirin.

ULAŞIM

ADRES
The Jaguar Visitor Centre, Solihull,
Jaguar, Lode Lane,
Solihull, West Midlands, B92 8NW

OTOPARK UYDU NAVİGASYON KOORDİNATLARI:
K52º 26’ 12” B1º 45’ 30”

YOL TARİFİ ALIN

Ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz; ancak kontenjanın sınırlı olduğunu unutmayın ve lütfen önceden rezervasyon yapın.

BENİ BİLGİLENDİRİN
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve indirin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın