Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 1

YENİ JAGUAR F-PACE

SPORCU GENLERİNE SAHİP YENİ LÜKS SUV JAGUAR F-PACE İLE TANIŞIN

Jaguar'ın yeni lüks performans SUV'u nefes kesici performans ve ayırt edici görünüm ile günlük kullanışlılık ve verimliliği bir araya getiriyor.

Yeni Jaguar F-PACE’in düşük sürtünme sağlayan teknolojileri, hafif gövde yapısı ve en son teknoloji aerodinamik özellikleri düşük CO2 emisyonu ve etkileyici yakıt ekonomisi değerleri sunmayı sağlarken rekabetçi toplam sahip olma maliyetine katkıda bulunur.

İŞ PERFORMANSI

Yeni Jaguar F-PACE, çarpıcı görünümü, saf Jaguar genleri ve F-TYPE'tan ilham alınan çizgilerinin yanı sıra aynı düzeyde etkileyici bir dizi rakam sunar. Olağanüstü yakıt ekonomisi değerleri ve 129g/km'lik CO2 emisyonunun yanı sıra 2 yıl sabit servis aralığı mevcuttur. İkinci el değeri belirleyen uzmanlar Jaguar F-PACE'i oyunun kurallarını değiştirecek nitelikte bir otomobil olarak tanımlıyor.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 5

ÇARPICI GÖRÜNÜM

Yeni F-PACE, dinamik otomobiller ailesinin en son üyesidir. Jaguar F-TYPE'tan ilham alan otomobil, spor otomobilin genlerine sahip bir performans SUV modelidir. Motor kapağındaki çıkıntıdan belirgin arka bölüme kadar güçlü, çevik görünümü ve sportif karakteri, yeni F-PACE'e yolda benzersiz bir görünüm verir. Dinamik oranları, aerodinamik özellikleri de onu zenginleştirir. Minimum 0,34 değerinde bir sürtünme katsayısına sahiptir; dolayısıyla yakıt tüketiminin, CO2 emisyonunun ve rüzgar gürültüsünün azalmasına yardımcı olurken otomobilin dengesine ve sürücünün kendine olan güvenine de katkıda bulunur.

FERAH VE KULLANIŞLI

Hem iş hem eğlence açısından ihtiyaç duyduğunuz tüm alanı size sunacak bir Jaguar F-PACE ürettik. Bu otomobil, 650 litrelik sınıfının öncüsü bir bagaj kapasitesine sahiptir* ve çok yönlü kullanıma uygun 40:20:40 oranında bölümlenebilen arka koltuk sırt dayaması katlama konfigürasyonu içerir**. Arka kısımda bacak boşluğu 945mm ve diz boşluğu 65mm'dir. Ferahlık hissi, opsiyonel panoramik cam tavanla zenginleştirilir.*** Jaguar F-PACE’in yük alanı zemini, lüks bir halıdan temizlenmesi kolay, kauçuk bir yüzeye kolayca dönüştürülebilir. Bu, Jaguar F-PACE'in akıllı iç tasarımını korumak için kusursuz bir özelliktir.

*Lastik Onarım sistemi takılı olduğunda geçerlidir.
**Koli rafının alt kısmı.
***Panoramik cam tavanın montajı pazara ve modele bağlıdır.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 7
Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 9

LÜKS İÇ TASARIM

Jaguar F-PACE'in iç tasarımı, en yeni çağdaş tasarımı sunmak üzere gelişmiş özelliklerle cesur, sportif stili bir araya getirir. Elle seçilmiş, geniş kapsamlı premium malzeme, yumuşak deri ve gelişmiş kaplama seçenekleriyle kişisel stilinizi oluşturma olanağının keyfini çıkarın. Ayrıca samimi ve sakinleştirici bir atmosfer yaratan opsiyonel Yapılandırılabilir İç Mekan Aydınlatması* ile daha kişisel bir ortam yaratabilir ve varış noktanıza rahatlamış ve çalışmaya hazır bir şekilde ulaşabilirsiniz.

*Bulunabilirlik ve montaj işlemleri pazara bağlıdır.

GÜÇ VE PERFORMANS

Jaguar F-PACE'in son derece verimli motorları, Hafif alüminyum Mimarisi ve gelişmiş dinamik performans teknolojileri bir araya gelerek güç ve ekonomi arasında kusursuz bir denge sunar. Jaguar'ın yeni motor ailesinden 2,0 litrelik 4 silindirli 180bg Turbocharged Dizel motoru, 4,9l/100km seviyesinde yakıt ekonomisi değeri sağlar. Genel olarak önceki neslindeki eşdeğerine göre 20kg daha hafif olan Ingenium, doğası gereği daha verimlidir.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 10 Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 11
Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 15

YARARLI TEKNOLOJİLER

F-PACE, her yolculuğu daha kolay ve daha konforlu hale getirmek üzere gelişmiş teknolojiler sunar. Lazer teknolojisine sahip opsiyonel Head-Up Display, temel bilgileri ön cama yansıtır. Bu özellik gösterge paneline bakmak için harcadığınız zamanı en aza indirir ve dikkatinizin dağılmasını önleyerek güvenliğinizi artırır. Bileklik biçimindeki sağlam ve su geçirmez yapıda opsiyonel Activity Key ise Skydiving'den yüzmeye kadar pek çok aktiviteden keyif almanızı sağlar ve otomobilinizin anahtarlarının her zaman yanınızda bulunmasına imkan tanır.

SÜRÜCÜ ODAKLI

Benzersiz JaguarDrive Control sistemi, Jaguar F-PACE'in dinamik performansından tümüyle yararlanmak veya yakıt ekonomisini en üst düzeye çıkarmak arasında seçim yapabilmenize imkan tanır. Dynamic modda daha hızlı vites değiştirme ve daha sportif vites küçültme özelliği sunarken, ECO modunda verimliliği artırmak için daha erken vites değiştirilmesini mümkün kılar. Rain Ice Snow Modu ise tutuşun zayıf olduğu koşullarda daha yumuşak bir ilerleme sunar.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar F-PACE | Jaguar Türkiye 17