Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
Teknoloji ve Yenilik - Neden Jaguar? - Filo ve Kurumsal Satış 1

TEKNOLOJİ VE YENİLİK

skip.tertiary.navigation

TEKNOLOJİ VE YENİLİK

Üretim araştırması ve geliştirmesi konularında İngiltere’nin en büyük yatırımcısı olarak Jaguar işini her alanda geliştirmek üzere son teknoloji araştırmaları konusunda binlerce mühendisi desteklemektedir.

Alüminyum teknolojisi alanındaki dünya çapındaki uzmanlığımız bize yüksek burulma dayanımına ve 50:50'ye yakın ağırlık dağılımına sahip son derece güçlü bir gövde yaratmak üzere yeni Gelişmiş Alüminyum Mimarisini kullanan ilk yeni nesil Jaguar otomobili olan yeni XE gibi daha hafif, daha verimli ve daha çevik otomobiller üretme imkanı tanımıştır.

Otomobillerimizin verimliliğini sürekli olarak artırmaya olan bağlılığımızın bir parçası olarak XE modelinde de bulunan ve 4 litre/100 km yakıt ekonomisi ve 100 g/km'den daha az CO2 emisyonu sağlayan verimli Ingenium motor ailesini yarattık.

Yarının sürücüleri için şu anda öngörülebilir hareketli ve sesli kumanda aktivasyonu, sürücü ve yoldaki diğer kullanıcılar tarafından görülebilecek şekilde yola uyarı amaçlı görseller yansıtan Lazer Referans sistemi ve sürücü hatalarını ortadan kaldırarak yolların daha emniyetli olmasını sağlayacak yarı otonom sürüş sistemlerini geliştiriyoruz.

Zamandan, maliyetten ve kaynaklardan tasarruf yapacak üretim yenilikleri geliştirme konusunda, şimdiden 1,2 milyon kilometrelik test sürüşü ve 290 ton CO2 emisyonu tasarrufu gerçekleştirmiş olan dünyanın en gelişmiş Otomotiv Sanal Gerçeklik test atölyelerinden birini kurduk.

Jaguar'ın sizin için neler yapabileceğini öğrenmek üzere bizimle bağlantıya geçin

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bize ulaşın

Filo ve kurumsal satışlar ekibi ile iletişime geçmek ister misiniz?