Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 1

JAGUAR XE

İŞİNİZE UYGUN ŞEKİLDE YENİDEN TANIMLANAN SPOR SEDAN JAGUAR XE

Jaguar'ın şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş, en verimli ve en sade spor sedan otomobil. XE'nin bir Jaguar olduğu, bir Jaguar olduğunu hissettirdiği ve bir Jaguar gibi kullanılabildiği hemen anlaşılır.

Yeni C/D segmenti premium yönetici otomobili XE, baştan aşağıya şirket kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni Ingenium dizel motor ailesi bir Jaguar'a ait en düşük yakıt tüketimi ve emisyon rakamlarını sunarak XE'yi gerçek anlamda uygun maliyetli bir seçenek haline getirir.

Uzun servis aralıkları ve rekabetçi ikinci el değeri işletmeler için toplam değerini artırır. İlham kaynağı olup motive ederken aynı zamanda bütçeyi de aşmayan XE tüm filolar için kusursuz bir seçenektir.

XE YÖNETİCİ OTOMOBİLİ FİLMİ

Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 2

Bölüm 1 - Şirketiniz için neden Jaguar'ı seçmelisiniz?

Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 3

Bölüm 2 - Yeni Jaguar XE Yönetici Otomobiliyle tanışın

Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 4

Bölüm 3 - Yeni Jaguar XE hakkında ilk izlenimler

Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 5

REKABETÇİ SEVİYEDE TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ

Jaguar olarak, şirketinizin filosu için otomobil seçmek söz konusu olduğunda, Toplam Sahip Olma Maliyetinin (TCO) ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden XE'nin tasarım ve geliştirme aşamasında en başından itibaren TCO'yu göz önünde bulundurduk. Bir XE seçerken akıllı bir finansal karar verdiğinizden emin olarak içinizin rahat olması için otomobillerimizin rekabetçi yönünü artırmak üzere, kendimize zorlu hedefler belirledik.

4 litre/100 km'den az etkileyici yakıt ekonomisi, 100 g/km'den daha az CO2 emisyonu ve uzun servis aralıkları ile XE son derece rekabetçi bir Toplam Sahip Olma Maliyeti sunar. Düşük onarım maliyetine odaklanan XE rekabetçi grup sigortası değerlendirmesine de sahiptir.

YENİ GELİŞMİŞ ALÜMİNYUM MİMARİ

Yeni Gelişmiş Alüminyum Mimari, XE'ye yüksek burulma direnci ve kusursuza yakın 50:50 oranında ağırlık dağılımıyla güçlü, hafif bir gövde sunarak XE'nin dinamik sürüş, gelişmiş yakıt verimliliği ve düşük CO2 emisyonu sağlamasını mümkün kılar.

Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 7
Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 8

JAGUAR VE İŞİNİZ

Servis, Bakım ve Onarım maliyetleri amortismanın ardından bir filoyu işletmeye ilişkin ikinci en büyük harcama kalemidir. Jaguar'da bu maliyeti düşük tutmayı hedefledik ve tüm şirket müşterilerimize sunduğumuz bu özel destekten gurur duyuyoruz. XE otomobili satın aldığınızda bu aynı zamanda sizi ve otomobilinizi koruyan ve içinizin rahat olmasını sağlayan Jaguar ile olan yeni bir ilişkinin başlangıcıdır.

GÜVENLİK

Sürücülerimizin ve yoldaki diğer sürücülerin güvenliği çok önemlidir. XE en zorlu koşullarda otomobili dengede tutmaya yardımcı olacak en son teknolojiyle tasarlanmıştır. Dinamik Denge Kontrolü (DSC) tekerleğin kaymasını izler ve önden ya da arkadan savrulma kuvvetlerine karşı koyarak virajların dönülmesi sırasında ideal kontrolü sağlar. Sürücüler XE'nin otomobille ilgili temel bilgileri ön cama yansıtan Head-Up Display özelliği ile yola odaklanabilir. Yaklaşan Araç Algılama özellikli Kör Nokta Monitörü yan şeritte bir araç olduğunda veya hızla yaklaşan bir araç hakkında kapı aynasındaki görsel uyarı aracılığıyla sürücüyü uyarır.

Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 10
Jaguar XE - Filo ve Kurumsal Satış 12

TASARIM

İlk izlenimin böylesine güçlü bir etki yarattığı bir dünyada Jaguar kullanmak fark yaratabilir.

Bakışlar her zaman XE'nin üzerindedir ve bu model gerçek anlamda farklı ve diğerlerinden ayırt edilebilir tasarıma sahiptir. Akıcı çizgileri, lüks iç tasarımı ve premium Jaguar markası sürücüsünü ayrıcalıklı bir konuma taşır ve şirketinize ve dünyaya değer verdiğinizi de gösterir.