Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 1

JAGUAR XF

JAGUAR XF

Jaguar XF yalnızca Jaguar’ın sunabileceği seviyede prestij ve şıklıkla olağanüstü sürüş dinamiklerini ve verimliliği birleştirerek işini ciddiye aldığını gösterir.

Hafif Alüminyum Mimarisi ve tümüyle alüminyumdan yapılmış Ingenium motorları sayesinde rakipsiz bir hassasiyet ve çevik kullanım özelliği sunar. Uzun servis aralıkları ve rekabetçi artık değerleri ile farklılaşır.

Jaguar XF dinamik sürüş özellikleri, farklı aerodinamik tasarımı ve her yolculuğu daha güvenli hale getiren ve sizi dünyaya bağlayan en son teknolojiyle iş amaçlı kullanılan bir otomobilden beklediğiniz her şeyi sunar.

Dizel modellerin yanı sıra benzinli modellerde de ilk kez sunulan opsiyonel Akıllı Driveline Dynamics özellikli Dört Çekiş* seçeneği zorlu yol koşullarında daha üstün bir kapasite sunar.

*Pazara bağlıdır.

JAGUAR XF

Jaguar XF ilk test sürüşünde Residual Value Setters'ı (Artık Değer Belirleyenler) etkiledi. Mükemmel kullanım özellikleri, saf lüks ve çarpıcı dış tasarımının yanı sıra özellikle 104g/km kadar düşük bir seviyede CO2 emisyonu üreten dizel motorlarının etkileyici verimliliği övgüye değer bulundu. Bunun sonucunda birden fazla pazarda rekabetçi bir artık değere sahip olduğu belirlendi.

REKABETÇİ TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ

Jaguar XF'i iş kullanıcısı müşterilerimizi düşünerek tasarladığımızdan toplam sahip olma maliyeti düşük tutuldu.

Jaguar XF E-Performance modelleri 4,0litre/100km seviyesinde yakıt ekonomisi ve 104g/km kadar düşük bir seviyede CO2 emisyonuyla XF'i sınıfının liderleri arasına yerleştirir.

Verimlilik bununla da sınırlı kalmaz. Jaguar XF, çok daha uzun bakım aralıkları da sunar. Böylece, 34.000km'ye kadar, ya da iki yıl süreyle* bakım maliyetlerini düşünmenize gerek kalmaz. Jaguar XF E-Performance modelini ayırt edebilmek için otomobilin arka kısmındaki mavi E armasına bakabilirsiniz.

*2017 Model Yılı otomobiller için geçerlidir.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 4
Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 5

AKILLI PERFORMANS

Sert, hafif gövde yapısıyla XF, Jaguar'ın bilinen sürüş ve kullanım özelliklerini çok daha yüksek bir seviyeye çıkararak olağanüstü seviyede çeviklik sunar ve karşılığında etkileyici bir verimliliğin elde edilmesine yardımcı olur.

Kıskanılan yakıt ekonomisi rakamlarından supercharged performanslı motorlara kadar her iş kullanımı müşterisi için bir XF mevcuttur.

HAFİF ALÜMİNYUM MİMARİ

Jaguar XF'in kusursuz sürüş özelliğinin temelinde Jaguar'ın Hafif Alüminyum Mimarisi yatar. Aynı zamanda otomobili önceki nesline kıyasla 190 kg daha hafifleterek sınıfındaki en hafif otomobiller arasına yerleştirir.

Rakipsiz hafif tasarımı kusursuza yakın 50:50 ağırlık dağıtımını kolaylaştırmanın yanı sıra yakıt verimliliğini de artırarak CO2 emisyonunu 104g/km kadar düşük bir değere çeker.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 8

AKILLI TEKNOLOJİ

Jaguar'ın gelişmiş teknolojik özellikleri Jaguar XF'i daha bağlı ve daha keyifli hale getirerek yolda bir ofis olarak kullanılmasını mümkün kılar.

Wi-Fi bağlantı noktası güçlü harici anten sayesinde mümkün olan en güçlü mobil ve veri sinyalini sunarken işinizi ofisten uzaktayken yönetebileceğiniz, ideal bir ortam hazırlar.

Hepsinin ötesinde kapıdan kapıya navigasyon, kesintisiz iOS ve Android bağlantısı ve 17 hoparlörlü, 825W Meridian dijital surround ses sistemi içeren opsiyonel 10,2 inç dokunmatik haber/eğlence sistemi de mevcuttur.

USTALIKLA KUSURSUZLAŞTIRILDI

Jaguar XF'in iddialı tasarımı kusursuz kıvrımları ve kendine güvenen, dik ızgarasıyla diğerlerinden ayrılır. Şık, gelişmiş alüminyum gövdesi, 0,26 gibi son derece düşük sürtünme katsayısı (Cd) ile üstün bir aerodinamik verimlilik açısından kısa aks dışı çıkıntıları ve olağanüstü oranları bir araya getirir.

İç kısımda kabin, modern lüks malzeme ve kaplamalarla geleneksel Jaguar işçiliği ve son teknolojik özelliklerin birleşimini sunar. Yolcuların konforuna ve yararlanacakları alanın genişliğine katkıda bulunmak üzere arka kısımdaki diz boşluğu 15mm ve tavan boşluğu 27mm artırılmıştır. İster iş ister zevk için olsun, her türlü uzun mesafeli yolculuklarınız için ideal şekilde sizi saran bir konfor ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir ferahlık ortamı yaratır.

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 10
Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 11

SERVİSLER

Servis, Bakım ve Onarım maliyetini mümkün olduğunca düşük tutmaya çalışıyoruz. Jaguar XF, iş amaçlı kullanıcılar için üretildi ve iki yıl veya 34.000 km sabit servis aralıkları sunar*.

Aynı zamanda ücretsiz üç yıl garanti ve üç yıl ve 90.000 km en düşük seviyede genel servis maliyetine sahiptir.

*2017 Model Yılı otomobiller için geçerlidir.

HER ŞEYİ DAHA İYİ YAPAR

"Mühendislik açısından bakıldığında Jaguar XF ile koyduğumuz hedefler her şeyi daha iyi yapmak gibi tek bir genel amaca yöneliyor ve bu otomobil bunu gerçekten başarıyor.

Yolcularının konforu için daha iyi dinamik özellikler ve daha üstün bir hassasiyetin yanı sıra en yeni otomobil içi haber/eğlence sistemini sunuyor, iç mekanın her milimetresini kullanıyor ve yeni Hafif Alüminyum Mimari tarafından sunulan ağırlık tasarrufu özelliğinden yararlanıyor.

Bir sürücü olarak direksiyonun arkasına geçtiğiniz andan itibaren bu avantajları fark edebiliyorsunuz."

- Ian Hoban, Jaguar XF, Otomobil Serisi Müdürü

Filo ve Kurumsal Satış - Jaguar XF | Jaguar Türkiye 12