Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation
Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 1

JAGUAR XJ

VERİMLİ SÜRÜŞ

Jaguar XJ, sürücü ve yolcu için güç, güzellik ve hassasiyetin bileşimini sunar. Her sürüşü daha güvenli ve daha eğlenceli hale getiren en son teknoloji özelliklerle Jaguar XJ çalışma ortamının yanı sıra rahatlamak için de ideal bir mekan oluşturur.

Jaguar'ın son teknoloji haber/eğlence sistemi InControl Touch Pro'nun standart olarak sunulduğu Jaguar XJ, otomobildeki herkesin dış dünyayla bağlantılı olmasını sağlar, hatta bir dizi cihazın kablosuz olarak Internete bağlanabilmesi amacıyla Wi-Fi bağlantı noktası görevi yapar.

Jaguar XJ, tamamen alüminyum gövde yapısı sayesinde de sınıfındaki en verimli otomobillerden biridir. Olağanüstü güç/ağırlık oranı, kuvvetten ödün vermeden performansı her yönüyle artırır. Tanınmış motor çeşitleri her sürüş stiline uygun bir seçenek sunar. Jaguar XJ, sürücü ve yolcuların ihtiyaçlarının yanı sıra işinizin gerekliliklerini de karşılar.

Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 3

DAHA İYİ TASARIM

Jaguar XJ’nin şekillendirilmiş şıklığı, iyileştirilmiş dinamik çizgileri ve aerodinamik tasarımı otomobilin dengesini, verimliliğini ve sadeliğini artırır. Jaguar XJ'nin daha güvenli olmasını, daha az yakıt tüketmesini sağlar ve rüzgarın neden olduğu gürültüyü azaltır. Jaguar XJ, etkileyici ve daha dik ön ızgara, çok daha güçlü tamamen LED farlar ve dikkat çeken yeni stop lambaları gibi özelliklerle şimdi çok daha cesur ve iddialı.

FARKLI BİR SINIF

Jaguar XJ’nin iç tasarımı rakiplerinden ayrılır. Lüks kabini, rakipsiz tasarımı modern ustalıkla sunulan en son teknoloji ve renk, malzeme ve kaplama seçenekleriyle bir araya getirir. Uzun aks aralığına sahip modeller arka bölümde bir metreye kadar diz mesafesine sahiptir. Bu sayede çalışmak veya iki adet 10,2 inç HD ekranla* eğlenmek için ya da uçaklardakine benzer şekilde yatan koltuklarla rahatlamak için yeterince alan sunar. Jaguar XJ işi bir keyif haline getirir.

*Pazara bağlıdır. Daha fazla bilgi için lütfen yetkili satıcınıza başvurun.

Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 5
Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 6 Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 7

GÜCÜMÜZ ALÜMİNYUMDAN GELİYOR

Jaguar XJ'nin temel aksamı alüminyumdandır. %100 alüminyum monokok şasisi ve gövde yapısı performansı her açıdan geliştirir. Hızlanma iyileştirilmiştir ve motorun daha az çalışması gerektiğinden yakıt tüketimi ve emisyon azalır. Hakimiyet, çeviklik ve sürüş konforu da artar. Alüminum monokokun doğasında var olan güç ve düşük ağırlığı fren performansını artırır, herhangi bir darbeye ait kinetik enerjiyi azaltır ve tüm yolcuların daha güvende olmasına yardımcı olur.

GÜÇ, TEPKİSELLİK, VERİMLİLİK

Güç, hassasiyet ve verimlilik. Jaguar XJ'nin motoru 3,0 litre V6 Dizel motorumuzun yeni bir versiyonudur; motor şimdi 300 bg güç ve 700 Nm tork üretirken 149 g/km ile düşük bir CO2 emisyonuna sahiptir. 3,0 litre V6 340 bg Supercharged Benzinli motorun yanı sıra 5,0 litre V8 470 bg, 510 bg ve 550 bg Supercharged Benzinli motorlar da mevcuttur. Her model hızlı tepki veren, akıcı vites değişimi ve yakıt tasarrufu avantajlarıyla 8 ileri otomatik şanzıman içerir.

Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 11
Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 13

İŞİNİZE BAĞLANIN

Her Jaguar XJ otomobilinde standart olarak sunulan InControl Touch Pro, son teknoloji haber/eğlence sistemimizdir. Hareket halindeyken sürücü ve yolcuların bağlantıda kalmasını sağlayarak sürüş deneyimini zenginleştiren bir dizi hizmet sunmak üzere akıllı telefonlarla kesintisiz şekilde entegre olur. Jaguar XJ’nin bağlantı özelliği, klimayı önceden koşullandırabilen, otomobilin kilitlenmesini ve açılmasını sağlayan, alarmı sıfırlayan ve bir otoparkta otomobilinizi bulabilmenizi sağlayan uzaktan erişim ve kumanda becerisi sunan bir uygulama dahil olmak üzere bir dizi teknoloji ve uygulama sayesinde bir üst seviyeye yükseltilebilir. Wi-Fi bağlantı noktası ile maksimum sekiz adet cihaz internete daha hızlı, kesintisiz bir bağlantı için Jaguar XJ’nin 3G bağlantı noktasıyla ilişkilendirilebilir. Jaguar XJ işinizin başında olmanızı sağlar.

LÜKS SEÇENEĞİ

Jaguar XJ, kaliteli işçiliği benzersiz bir atmosfer yaratan teknolojiyle bir araya getirerek, çağdaş lüks ve konfor açısından olağanüstü standartlar sunar. Çok işlevli oturma düzeni sürücüye ve yolcuya kişisel konfor açısından eksiksiz bir kontrol verir; ön koltukların ikisinde de beş farklı masaj programı seçilebilir. Arka kısımda katlanır çalışma masaları, LED okuma ışıkları, ayak dayamaları ve elektrikli yan arka cam güneşlikleri Jaguar XJ'yi ideal bir çalışma ortamı haline getirir.

Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 15
Jaguar XJ - Filo ve Kurumsal Satış 17

DAHA AKILLI

Jaguar XJ, otomobil kullanmayı daha kolay ve daha güvenli hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Önde daha yavaş seyreden otomobili algılayan ve hızı buna göre düşüren Adaptif Cruise Control dahil olmak üzere bir dizi standart sistem mevcuttur. Yaklaşan Araç Algılama özellikli Kör Nokta Monitörü, kör noktada yer alan otomobiller konusunda sürücüyü uyarır ve Trafik İşareti Tanıma özelliği de hız limiti işaretlerini algılayarak bunları sanal gösterge panelinde görüntüler. Diğer sistemler dar alanlara giriş ve çıkış sırasında park ve manevra işlemlerine yardımcı olur. Çarpışma durumunda otomobilin dışındaki kişilerin yaralanma riskini azaltan bir Yaya Temas Algılama Sistemi de mevcuttur.