JAGUAR BAKIM

Yetkili satıcı ağımız, düzenli olarak bakımlarınızı takip eden Jaguar Servis Planı sunmaktadır.

UZMAN DESTEĞİ

Bir Jaguar Yetkili Satıcısı veya Jaguar Yetkili Servisi ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, ileri teknoloji ekipmanlar ve yalnızca Jaguar Orijinal Parçaları kullanan uzmanlarımızla emin ellerdesiniz.

SERVİS PLANLARI
Jaguar Servis Planları, rutin servis maliyetlerini kapsar; bu nedenle otomobiliniz daima en iyi performansını korur ve kaliteden ödün vermeksizin satın alma maliyetinden tasarruf edersiniz.
SAĞLIK KONTROLLERİ
Electronic Vehicle Health Check ile bir Servis Danışmanı'nın size rapor sonuçlarını bildirmesi de dahil olmak üzere, Jaguar’ınızın genel durumuna ilişkin kapsamlı bir değerlendirme sunuyoruz.
ONLINE SERVİS GEÇMİŞİ

Servis geçmişinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişim sağlayın.

DAHA FAZLA BİLGİ
CASTROL
Castrol® Jaguar'ın global motor yağı çözüm ortağıdır. Böylece her yeni Jaguar motoru içinde Castrol ürünleri kullanılarak üretilir. Jaguar araç sahipleri, bu ortaklık ile birlikte ayrıca bakım ve servis sırasında da Jaguar'ın talep ettiği kalitede yağı kullanmış olurlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
ADBLUE®
AdBlue® toksik olmayan, renksiz, kokusuz ve yanmaz bir sıvıdır. Otomobilinizde yer alan özel bir depo içinde saklanan DEF, egzoz gazlarını temizlemek üzere egzoz sistemine enjekte edilir. Nitrojen oksit (NOx) emisyonunu, zararsız su buharı ve nitrojen gazına dönüştürür.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR YETKİLİ SERVİSLERİ
Yakınınızda bir Jaguar Filo ve Kurumsal Satış Araç Uzmanı arayın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar modellerinin broşürlerini inceleyin