Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

13 Ekim 2018

BURSA JAGUAR’LA ELEKTRİKLENİYOR!

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Bursa Korupark’a geliyor. Bursa'nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Korupark’a kurulan Türkiye’nin ilk elektrikli araç konsept pop-up showroomu 12 – 21 Ekim tarihleri arasında Yeni Jaguar I-PACE ve elektrikli araç dünyası hakkında bilgi verecek. Teknoloji tutkunları online randevu alarak Yeni Jaguar I-PACE’i test edebilecek.

Jaguar’ın tamamen elektrikli performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, Bursa Korupark’a kurulan konsept pop-up showroom “Jaguar Electric Zone”da 12 -21 Ekim tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor. Elektrikli araç dünyası hakkında bilgi vermeyi hedefleyen Jaguar Electric Zone’da aynı zamanda test sürüşü de gerçekleştirilebilecek.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde hafif arazi koşullarındaki kabiliyetiyle de dikkat çekiyor. 470 km menzile sahip Yeni Jaguar I-PACE 400 beygir güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor.

Yeni Jaguar I-PACE’i test etmek isteyen otomobil tutkunları www.jaguar-turkiye.com/korupark adresinden test sürüşü için randevu alabiliyor.

Jaguar Electric Zone
Yer: Bursa Korupark
Adres: Mudanya Yolu 9. KM, Bursa
Tarih: 12 -21 Ekim
I-PACE Test Sürüş Saatleri: 10.00-18.00
Ziyaret Saatleri: 10.00-22.00

Yeni Jaguar I-PACE hakkında:
Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, 470 km’lik menzili, 4,8 saniyede 100 km/sa hıza ulaşan performansı ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan, batarya teknolojisine sahip bir elektrikli araç. 90 kWh gücündeki bataryaya sahip Yeni Jaguar I-PACE iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motoru ile 400 beygir güç ve 696 Nm tork üretiyor.

#IPACE #JaguarElectricZone