Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

4 Eylül 2017

MERHABA. BEN GELECEĞİN DİREKSİYONU, SAYER

Jaguar Land Rover, Londra Sanat Üniversitesi Central St Martins’de düzenlenen Tech Fest'in açılış töreninde geleceğin akıllı direksiyonunu tanıttı.

Jaguar Land Rover, Londra Sanat Üniversitesi Central St Martins'de düzenlenen Tech Fest'in açılış töreninde geleceğin akıllı direksiyonunu tanıttı. Bu direksiyon konsepti evinizde sizinle birlikte yaşıyor ve güvendiğiniz bir yol arkadaşınız oluyor. Sesle etkinleştirilen yapay zekaya sahip ilk direksiyon olan Sayer, yüzlerce görevi yerine getirebilecek.

Tek bir otomobil yerine birden fazla bağımsız, bağlantılı ve elektrikli otomobile sahip olduğunuzu ve ihtiyacınız olduğu anda ihtiyacınız olduğu yere seçtiğiniz aracı çağırabildiğiniz bir gelecek hayal edin. Jaguar Land Rover, Sayer ile sahip olduğunuz tek otomobil parçasının bağlantılı direksiyon olabileceği bir gelecek vizyonu üzerinde çalışıyor.Sabah 8'de eve iki saat uzaklıkta bir yerde toplantıda mı olmanız gerekiyor? Evde otururken Sayer'den bir otomobil istemeniz yeterli. Uyandığınızda otomobiliniz otonom olarak kapınıza geliyor. Ayrıca Sayer, otomobili kendiniz kullandığınızda daha çok keyif alacağınız kısımları konusunda da size tavsiye veriyor.

Her bir Jaguar Land Rover ürünü gibi şık biçimde tasarlanmış bir sanat eseri olan Sayer adını 1951 ve 1970 yılları arasında İngiliz markası için çalışmış Jaguar'ın en önemli tasarımcılarından Malcolm Sayer'den almıştır.

Geleceğin Jaguar Land Rover’ı Tech Fest 2017'de.