Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

JAGUAR HABERLER

31 Ocak 2018

SOĞUK HAVA KOŞULLARINA MEYDAN OKUYAN
JAGUAR I-PACEJaguar'ın tamamen elektrikli modeli I-PACE, 1 Mart günü dünya çapında yapılacak canlı yayın ile tanıtılacak. Spor otomobil performansına ve SUV kullanışlılığına sahip Jaguar I-PACE, günlük kullanım için kusursuz bir otomobil olacak.

Zorlu arazi ve sıcaklık koşullarında testlere tabi tutulan Jaguar I-PACE, İsveç Arjeplog'de bulunan soğuk hava koşulları test merkezinde -40°C düşük sıcaklıktaki iklim koşullarına meydan okudu.Otomobili almayı düşünen İsveçli Tony Westerlund’un, Jaguar I-PACE’in buzlu ve karlı yüzeylerdeki denge ve çekişi konusunda bazı tereddütleri vardı. Jaguar mühendisleri, zorlu koşullar altında nasıl test edildiğini deneyimlemesi amacıyla Tony Westerlund’u Arjeplog’a davet ettiler.“Jaguar I-PACE, kullanıcıların günlük yaşamlarını sürdürmeleri için hızlı şarj edebilme özelliğinin yanı sıra çeşitli şartlarda ve zorlu iklim koşullarında güçlü ve hassas performans sunar. Çok yönlü PACE ailemizin yeni üyesi Jaguar I-PACE, aynı zamanda rakipsiz bir elektrikli performans SUV'u.”

IAN HOBAN
JAGUAR OTOMOBİL SERİSİ DİREKTÖRÜJaguar I-PACE, 1 Mart 2018 tarihinde 19:00'da (CET) dünya çapında yapılacak canlı yayın ile tanıtılacak ve 6 Mart 2018'de Cenevre Otomobil Fuarı'nda prömiyeri gerçekleştirilecek.

Tanıtımdan önce tamamen elektrikli performans SUV'si hakkında daha fazla bilgi almak için www.jaguar-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.